Masážne stoly

Vyberte si z najširšej ponuky modelov a farieb masážnych stolov podľa ich konštrukcie: skladacie, pevné a elektrické.

Ohľadne masážnych stolov naša filozofia znie: "Lepšie raz kúpiť kvalitný masážny stôl, ktorý poslúži dlhé roky, ako jeden lacný, menej kvalitný, ktorý je už na začiatku odsúdený na pravidelné opravy alebo výmenu." V konečnom dôsledku lacný masážny stôl stojí viac peňazí, času a energie. U nás je kvalita prvoradá, má vysokú hodnotu, ale ponúkame ju za prijateľnú cenu. Najlacnejšie masážne lehátka pre absolventov masérskych kurzov a škôl sú už dostupné od 119€.

Masážne stoly rôznych značiek alebo častokrát aj bez značky sú podľa fotiek v jednotlivých internetových obchodoch na nerozoznanie, avšak už po krátkom, ale intenzívnom používaní sa postupne ukážu kvalitatívne nedostatky neprofesionálnych stolov. Molitan stratí svoju pružnosť, stane sa vyležaným, konštrukcia stola začne vŕzgať a krátko po tom začne strácať na pevnosti a stabilite. Čalúnenie sa miestami oderie a popraská. Na stránke Fabulo.sk ponúkame výhradne prémiové lehátka, minimálne s dvoj-, ale pri niektorých modeloch aj troj- alebo šesťročnou zárukou, ktoré sú aj po záručnej dobe veľmi stabilné, pohodlné a krásne. Ak by ste aj napriek tomu neboli spokojný s masážnym stolom, do 30 dní ho odkúpime od Vás, alebo ho vymeníme za iný typ.

Vďaka našej masážnej škole sú nami predávané značky každodenne testované profesionálnymi masérmi a študentmi masérskej školy. Hľadáte kvalitný masážny stôl bez kompromisov? Ste na správnom mieste!

 

Najpredávanejšie

15
2720 1152720
Značky
 
 
Konštrukcia - materiál
Konštrukcia - typ

Stránka 1 z 3 - 80 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 80 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.