Servis masážnych stolov

U nás to predajom masážneho stola nekončí, postaráme sa o vás aj po kúpe lehátka.

ikony_servis

Zakladáme si na kvalite a starostlivosti o zákazníka, preto poskytujeme naviac i servis počas a aj po uplynutí záručnej doby na naše značkové masážne stoly. Disponujeme dostatočným množstvom náhradných dielov a sme tak vždy pripravení na potrebné servisné úkony.

"Neskrývame sa za veľké zahraničné meno. Sme lokálny predajca, ktorý váš problém rieši ihneď a zároveň tak predíde problému s nedostupnosťou alebo úplnou absenciou náhradných dielov aj po rokoch od zakúpenia lehátka. V prípade našich značkových stolov dokážeme servis vyriešiť skutočne promptne, keďže disponujeme náhradnými dielmi a výmenu dokážeme vykonať priamo v našich servisných priestoroch."

Aj pri vysokej kvalite u nás zakúpených lehátok a starostlivom výbere materiálov a kompozitov, z ktorých sú zhotovené, jednoducho môže nastať po ich dennodennom používaní situácia, kedy bude lehátko potrebovať pomoc – opraviť, prečalúniť, doplniť chýbajúci diel či vymeniť poškodenú časť.

Po určitej dobe používania a namáhania je servis prirodzenou súčasťou, aj napriek tomu, že sa o svoje lehátko staráte ukážkovo a podľa návodu na údržbu. Kedykoľvek je potrebné ošetriť váš masážny stôl, či už počas alebo po uplynutí záručnej doby, obráťte sa na nás s dôverou. Kontaktovať môžete našich pracovníkov zákazníckej podpory.


Garancia odolnosti lehátka

ikony_-nerozbitne

Kúpili ste si už cez e-shop masážny stôl, ktorý sa Vám poškodil, prelomila sa preglejka, vylomili sa nohy a predajca odmietol vykonať servis s tvrdením jednobodového a nesprávneho zaťaženia lehátka? U nás sa nemôže stať, keďže vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v odbore vieme, ako prebieha masáž, ako zaťažuje lehátko pacient lakťom alebo kolenom počas otáčania sa alebo masér počas masáže a polohovania pacienta.

Všetky masážne lehátka od nás takýmto náporom odolajú, nemusíte mať obavy. Sú predimenzované a majú vysokú nosnosť, vďaka ktorej môžete pokojne masírovať a váš pacient sa bude cítiť bezpečne. V naozaj zriedkavých prípadoch sa môže objaviť materiálová vada, je však našou zodpovednosťou chybu opraviť a odstrániť. 

V prípade prelomenia preglejky alebo vylomenia nohy pri masáži či inej terapií počas záručnej doby neriešime pôvod poškodenia. Lehátko čo najrýchlejšie opravíme.

 

Záťažový test konštrukcie masážneho stola Habys (1500 kg)

Služba “Náhradné lehátko počas servisu”

Máte poškodené lehátko, ale nemôžete si dovoliť byť 30 dní bez neho? Máme pre vás riešenie! Vďaka službe “Náhradné lehátko počas servisu” vám vieme ponúknuť dočasnú náhradu vášho masážneho lehátka, aby ste nemuseli ani na jeden deň prerušiť svoju prácu.
Služba je dostupná pre všetkých odborníkov, nie len pre našich zákazníkov.

Ako náhradné lehátka ponúkame skladacie lehátka značky Fabulo alebo Tandem. Ponúknutá náhrada závisí od ich aktuálnej dostupnosti. Náhrada v podobe skladacieho lehátka platí aj v prípade zakúpenia elektrického lehátka.

Poplatok za výpožičku lehátka je v prípade, ak máte u nás zakúpenú službu “Náhradné lehátko počas servisu” v hodnote 3,90 € je zapožičanie lehátka po celú dobu opravy vášho lehátka zadarmo, vypožičanie zadarmo platí len počas trvania záručnej doby u nás kúpeného servisovaného lehátka. Pre tých, ktorí si službu pri nákupe servisovaného lehátka nezakúpili, je požičanie náhradného lehátka spoplatnené sumou 5 € za každý začatý kalendárny deň.

Ak by ste si chceli požičať lehátko bez servisu je to tiež možné, poplatok za vypožičanie je v tomto prípade 15 € za každý začatý kalendárny deň.

Pri zapožičaní je potrebné uhradiť vratnú kauciu vo výška 100 €, záloha vám bude vrátená do 3 dní od vrátenia lehátka. V prípade ďalších poplatkov akými sú výpožička lehátka alebo poštovné, bude výška týchto poplatkov odpočítaná z kaucie.

Doprava zapožičaného lehátka k vám aj od vás je zadarmo, v prípade zakúpenia služby pri kúpe lehátka. Doprava lehátka bez predplatenej služby je spoplatnené bežnou sadzbou kuriérskej spoločnosti 3,90 € k vám a 3,90 € naspäť k nám. Cena dopravy bude odpočítaná z vratnej kaucie. Zapožičané lehátko musí byť vrátené v pôvodnom prepravnom obale, v ktorom bolo doručené.