Doprava a platba - Fabulo.sk

Nižšie nájdete všeobecné informácie o dopravných a platobných podmienkach. Pre špecifické informácie dopravy a platby pre tento tovar si vyberte variantu.

Výrobky ponúkané na stránke Fabulo.sk sa Vám snažíme dodať za čo najkratšiu dobu a najnižšie náklady!

Dostupnosť a dĺžka dodania

O dĺžke dodania tovaru sa môžete orientovať podľa dostupnosti pri jednotlivých tovaroch:

"Skladom do 24h" objednané do 11:00 expedujeme ten istý deň s dodaním nasledujúci pracovný deň.

"Skladom u dodávateľa 4 dni" / "týždeň" / "..."  expedujeme priamo od výrobcu a dodanie trvá obyčajne 4-5 pracovných dní alebo podľa popisu.

"Týždeň" / "2 týždne" / "..." sa vyrábajú obyčajne na mieru, podľa požiadaviek zákazníka, preto je čakacia doba dlhšia o výrobný čas (podľa popisu). Po vyhotovení je tovar dodaný za najkratší možný čas (obyčajne 2-3 prac. dní).

"Na ceste od dodávateľa" expedujeme ihneď po naskladnení. Tovar je obyčajne na ceste od dodávateľa a bude dostupný v najbližších dňoch. Pre nezáväznú rezerváciu tovaru môžete urobiť predobjednávku. Pred odoslaním tovaru Vás budeme kontaktovať, aby ste potvrdili Vašu objednávku.

Doprava

Výrobky objednané na stránke Fabulo.sk dodávame kuriérom DPD, prostredníctvom Packeta alebo TopTrans (nadrozmerné zásielky), ktorý Vám doručí zásielku rýchlo, spoľahlivo a bezpečne priamo k vašim dverám.

V deň vyzdvihnutia balíka kuriérom DPD posielame informáciu o doručení zásielky mailom a cez SMS. Ak Vám termín doručenia nevyhovuje, niekoľkými kliknutiami ľahko zmeníte deň alebo adresu doručenia.

Zásielku si môžete presmerovať aj do siete odberných miest DPD Pickup, kde Vás zásielka počká až 7 pracovných dní.

U nás žiadne celodenné čakanie na dodanie zásielky! V deň doručenia zásielky dostanete SMS upresňujúcu hodinový interval, v ktorom Vám bude zásielka doručená.

Kuriérovi môžete uhradiť platbu za dobierku v hotovosti alebo aj platobnou kartou.

  • Doprava je do 99€ iba 3,90€ (doručené na výdajné miesto DPD PickUp iba 3,50€, Packeta len 1,90€).
  • Doprava je nad 99€ ZADARMO (vrátane všetkých skladacích lehátok)!
  • Doprava nadrozmerného tovaru stojí 29€/ks (napr. pevné, kozmetické a elektrické lehátka). Doprava sa platí za každé lehátko zvlášť. Ak ste si objednali aj lehátko aj príslušenstvo, platíte poštovné iba za lehátko.

 

Spôsob platby

Pri tovare s dostupnosťou "Skladom do 24h" si ako spôsob platby môžete vybrať dobierku (platba pri prevzatí), bankový prevod (platba vopred) alebo platobnú bránu PayPal. Ak si vyberiete bankový prevod, expedícia tovaru sa uskutoční iba po pripísaní úhrady na náš účet. Zálohovú faktúru Vám posielame po spracovaní objednávky, obyčajne do 24h.

Pri masážnych stoloch a príslušenstve s dostupnosťou "Týždeň" / "2 týždne", ktoré sa vyrábajú obyčajne na mieru, podľa požiadaviek zákazníka, požadujeme platbu vopred (bankovým prevodom) v celkovej výške objednávky. Zálohovú faktúru Vám posielame po spracovaní objednávky, zvyčajne do 24 hodín.

  • Platba v hotovosti (osobný odber): 0€
  • Dobierka: 1,50€
  • Bankový prevod: 0€
  • Online bankový prevod: 0€
  • Platba kartou: 0€
  • PayPal: 0€