Doprava a platba - Fabulo.sk

  • Doprava nad 99€ ZADARMO
  • Okamžité odoslanie viac ako 90% produktov skladom
  • Vrátenie tovaru do 30 dní,vyzdvihnutie pri vrátení zadarmo

Spôsoby dopravy

Fabulo - Osobný odber v Dunajskej StredeOsobný odber v Dunajskej StredezadarmoViac ›

Počkajte prosím na e-mail s potvrdením, že je objednávka pripravená na vyzdvihnutie.

Objednaný tovar si môžete prevziať na adrese: Priemyselná 5333/1, Dunajská Streda, počas pracovných dní od 8:00 do 16:00. Pohodlne viete zaparkovať priamo pred budovou.

Tovar môžete uhradiť vopred bankovým prevodom, kartou alebo pri prevzatí tovaru v hotovosti alebo kartou, ak ste vybrali ako spôsob platby dobierku.

Fabulo - Výdajné miesto PacketaVýdajné miesto - Packeta€1,90 Viac ›

Dodanie tovaru na zvolené výdajné miesto Z-Point alebo do Z-boxu spoločnosti Packeta. Tento spôsob dopravy je možný iba pre zásielky do 5kg.

Balíček je na výdajnom mieste uložený po dobu 7 dní, v prípade Z-boxu sú to 2 dni s možnosťou predĺženia o 1 deň. Ak si v tejto lehote zásielku neprevezmete, objednávka sa vráti späť do nášho skladu.

O stave zásielky vás budeme pravidelne informovať ako prostredníctvom e-mailu (s prvým e-mailom dostanete aj trasovacie číslo, ktoré môžete kedykoľvek použiť na kontrolu stavu zásielky na www.packeta.sk), tak pomocou SMS, a už aj prostredníctvom mobilnej aplikácie Packeta.

Hneď ako bude zásielka k dispozícií na vyzdvihnutie, dostanete e-mailom aj SMS kód na vyzdvihnutie. Balíček si môžete rozbaliť ihneď na výdajnom mieste a prípadne ho vrátiť späť, ak vám objednaný tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje.

Zákaznícku podporu Packeta zastihnete na tel. čísle +421 221 201 135 v pracovné dni od 8:00 do 18:00. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne vašej zásielky sa prosím obráťte na našu zákaznícku podporu na tel. čísle 02/222 007 11.

Fabulo - Výdajné miesto DPD PickUpVýdajné miesto - DPD PickUp€3,50Viac ›

Dodanie tovaru na zvolené výdajné miesto spoločnosti DPD. Využite doručenie do odberného miesta Pickup a balík si môžete vyzdvihnúť v čase, ktorý vyhovuje vám.  

Tento spôsob dopravy je možný iba pre zásielky do 20kg. Ťažšie zásielky vám vieme dodať iba na vašu adresu, vyberte si zo zoznamu možnosť: Kuriér DPD. 

Uloženie zásielky v odbernom mieste Pickup5 kalendárnych dní, v samoobslužnom boxe Pickup Station 3 kalendárne dni. Pri doručení balíka do odberného miesta Pickup dostanete SMS s informáciou, kedy si môžete balík vyzdvihnúť.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne vašej zásielky sa prosím obráťte na našu zákaznícku podporu na tel. čísle 02/222 007 11.

Fabulo - Doprava DPDDoručenie na adresu - Kuriér DPD€3,90Viac ›

Dodanie tovaru prostredníctvom kuriéra spoločnosti DPD. V deň vyzdvihnutia balíka kuriérom DPD posielame informáciu o doručení zásielky mailom a cez SMS. Ak vám termín doručenia nevyhovuje, niekoľkými kliknutiami ľahko zmeníte deň alebo adresu doručenia.

Zásielku si môžete presmerovať aj do siete odberných miest DPD Pickup, kde vás zásielka počká až 5 kalendárnych dní.

U nás žiadne celodenné čakanie na dodanie zásielky! V deň doručenia zásielky dostanete SMS upresňujúcu hodinový interval, v ktorom vám bude zásielka doručená.

Kuriérovi môžete uhradiť platbu za dobierku v hotovosti alebo aj platobnou kartou.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne vašej zásielky sa prosím obráťte na našu zákaznícku podporu na tel. čísle 02/222 007 11.

Fabulo - Doprava SPSDoručenie na adresu - Kuriér SPS€3,90Viac ›

Dodanie tovaru prostredníctvom kuriéra spoločnosti SPS. V deň doručenia vás bude kuriér kontaktovať prostredníctvom SMS s upresnením času príjazdu.

Pri platbe na dobierku je možné zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou, vodič má so sebou mobilný terminál.

Zákaznícku podporu SPS zastihnete na tel. čísle 16877. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne vašej zásielky sa prosím obráťte na našu zákaznícku podporu na tel. čísle 02/222 007 11.

Fabulo - Doprava ToptransDoručenie na adresu - Kuriér Toptrans€29,00Viac ›

Dodanie nadrozmerného tovaru prostredníctvom kuriéra spoločnosti Toptrans. Preprava nadrozmerného alebo príliš ťažkého tovaru, ktorý nespĺňa podmienky štandardnej balíkovej prepravy (napr. pevné, kozmetické a elektrické lehátka). Ak ste si objednali aj lehátko aj príslušenstvo, platíte poštovné iba za lehátko. 

Zákaznícku podporu Toptrans zastihnete na tel. čísle +421 37 7757 211. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne vašej zásielky sa prosím obráťte na našu zákaznícku podporu na tel. čísle 02/222 007 11.

Dostupnosť a dĺžka dodania

Výrobky ponúkané na stránke Fabulo.sk sa vám snažíme dodať za čo najkratšiu dobu a najnižšie náklady!
O dĺžke dodania tovaru sa môžete orientovať podľa dostupnosti pri jednotlivých produktoch:

Dostupnosť Dĺžka dodania
Skladom do 24h Objednané do 11:00 expedujeme ten istý deň s dodaním nasledujúci pracovný deň.
Skladom u dodávateľa 4 dni / týždeň Expedujeme priamo od výrobcu a dodanie trvá obyčajne 4 - 5 pracovných dní alebo podľa popisu.
Výroba na mieru (týždeň) / 2 týždne / ... Sa vyrábajú obyčajne na mieru, podľa požiadaviek zákazníka, preto je čakacia doba dlhšia o výrobný čas (podľa popisu). Po vyhotovení je tovar dodaný za najkratší možný čas (obyčajne 2-3 prac. dní).
Požadujeme platbu vopred (bankovým prevodom) v celkovej výške objednávky. Zálohovú faktúru vám posielame po spracovaní objednávky, zvyčajne do 24 hodín.
Na ceste od dodávateľa Expedujeme ihneď po naskladnení. Tovar je obyčajne na ceste od dodávateľa a bude dostupný v najbližších dňoch. Pre nezáväznú rezerváciu tovaru si môžete urobiť predobjednávku. Pred odoslaním tovaru vás budeme kontaktovať, aby ste potvrdili Vašu objednávku.

Spôsoby platby

V hotovostiPlatba v hotovosti (osobný odber v Dunajskej Strede)zadarmoViac ›

Tovar zaplatíte pri osobnom prevzatí v hotovosti alebo kartou.

Bankový prevodBankový prevodzadarmoViac ›

Tovar zaplatíte vopred bankovým prevodom. Po odoslaní objednávky sa vám zobrazia podklady pre bankový prevod, ktoré vám budú odoslané aj do e-mailu. Expedícia tovaru sa uskutoční až po pripísaní úhrady na náš účet. Spracovanie objednávky môže trvať dlhšie z dôvodu čakania na úhradu. Prevody medzi bankami môžu trvať 24 až 48 hodín.

Online bankový prevodOnline bankový prevodzadarmoViac ›

Rýchly prevod peňazí z vybraných bánk. Vybrať si môžete z nasledujúcich bánk: Slovenská sporiteľňa, UniCredit Bank, Tatra banka, Poštová banka, VÚB. Platba sa pripíše ihneď a tovar zasielame obratom.

Online platba kartouPlatba kartouzadarmoViac ›

Okamžitá platba cez platobnú bránu GoPay. Môžete platiť nasledujúcimi kartami: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro. Platba sa pripíše ihneď a tovar zasielame obratom.

Google PayGoogle PayzadarmoViac ›

Okamžitá platba cez elektronickú peňaženku Google Pay. S Peňaženkou Google môžete platiť za tovar alebo služby pomocou svojho telefónu. Platba sa pripíše ihneď a tovar zasielame obratom.

Apple PayApple PayzadarmoViac ›

Okamžitá platba cez Apple PayApple Pay je služba, ktorá vám umožňuje vykonať platbu cez váš iPhone, Apple Watch alebo iPadPlatba sa pripíše ihneď a tovar zasielame obratom.

PayPalPayPalzadarmoViac ›

Bezpečná platba cez platobnú bránu PayPal. Platba sa pripíše ihneď a tovar zasielame obratom.

Quatro - nákup na splátkyQuatro - nákup na splátkyzadarmoViac ›

  • Vyberte si tovar v našom e-shope a v spôsobe platby si zvoľte nákup na splátky cez Quatro. Cez Quatro kalkulačku máte možnosť prepočítať si vaše splátky a zvoliť si svoju kombináciu splácania. Po potvrdení budete presmerovaní na formulár žiadosti Quatro.
  • Vyplňte žiadosť o nákup na splátky, priložte požadované doklady a podpíšte žiadosť elektronicky na základe zaslaného kódu. Týmto Vaša žiadosť bude odoslaná na posúdenie k nám.
  • Po schválení žiadosti podpíšete zmluvu o viazanom spotrebiteľskom úvere v online prostredí. V prípade, ak nemáte zriadenú službu Nonstop banking od VÚB banky bude Vám zriadená v procese spracovania žiadosti. Následne si v Nonstop bankingu nájdete aj podpísanú zmluvnú dokumentáciu k spotrebiteľskému úveru.
  • Vybratý tovar vám bude doručený podľa doby dodania na adresu uvedenú v objednávke.

DobierkaDobierka€1,50Viac ›

Tovar zaplatíte pri prevzatí v hotovosti alebo kartou kuriérovi.
(V prípade objednávky produktu vyrobeného na zákazku si vyberte bankový prevod).