Zodpovedné správanie si vyžaduje, aby sme dočasne zrušili osobný odber. Vybavovanie online objednávok pokračuje naďalej bez obmedzení. Zásielky zasielame bezplatne už pri nákupe nad 49 € a poplatok za platbu kartou sme zrušili. Platba u kuriéra je možná IBA kartou!

Model lebky

Anatomické modely lebky človeka nemeckej firmy Erler-Zimmer verne zobrazujú skutočné kosti a švy lebky človeka. Modely špičkovej kvality sú vyrábané z najkvalitnejších materiálov. Lebka človeka verne zobrazuje skutočné ľudské kosti rozmermi aj vypracovaním. Modely sú rozoberateľné. Anatomické modely sú vhodné na predvádzacie účely ako názorná ukážka do škôl pre študentov, aj pre profesionálnych lekárov, fyzioterapeutov, ktorí modely využívajú ako nástroj na pochopenie zdravotného problému pacienta. Anatomické modely prechádzajú prísnymi kontrolami kvality, čo zaručuje, že zákazník obdrží len prvotriedny tovar s predĺženou zárukou 3 roky.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • lebka cloveka 3 dielny web Kód: AMEZLEB3
  Lebka človeka - 3-dielny model
  Skladom u dodávateľa Značka: Erler Zimmer Záruka: 3 roky
  Trojdielny model lebky so svojou veľkosťou a proporciami zodpovedá lebke priemerného dospelého Európana.

  €95
 • masazna pomocka erler zimmer lebka cloveka didakticky 22 dielny Akcia Doprava zadarmo Kód: AMEZLEB22
  Lebka človeka - 22-dielny didaktický model
  Momentálne nedostupné Značka: Erler Zimmer Záruka: 3 roky
  Model lebky sa skladá z 22 rozoberateľných kostí. Lebka je ideálnou didaktickou pomôckou a vynikajúcim pomocníkom pre osteopatov.

  €289

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.