Zodpovedné správanie si vyžaduje, aby sme dočasne zrušili osobný odber. Vybavovanie online objednávok pokračuje naďalej bez obmedzení. Zásielky zasielame bezplatne už pri nákupe nad 49 € a poplatok za platbu kartou sme zrušili. Platba u kuriéra je možná IBA kartou!

Referencie

Ing. Erik Varga

Hľadali sme v prvom rade čo najľahší skladací masersky stôl, vhodný hlavne na cestovanie a leteckú prepravu, keďže ako reprezentanti často lietame na svetové podujatia.

Olympionik a viacnásobný Majster sveta v streľbe z brokových zbraní Erik Varga absolvoval po zranení náročnú akútnu operaciu ramenneho kĺbu a po dlhej rekonvalescencii je potrebné dávať ešte väčší dôraz na jeho regeneráciu. Skladací masážny stôl zn. HABYS AERO nám úžasne poslúžil aj na Majstrovstvách sveta v Korei 2018, kde Erik ziskal titul Vicemajstra sveta a získal i prvú miestenku a účasť na ďalších Olympiskych hrach v Tokiu 2020. Taktiež pridal ďalší zlatý kov v ďalšej disciplíne Trap Mixed Team. Tešíme sa z tohto famózneho úspechu pre Slovensko. Veľmi sme boli spokojní s masážnym stolom, skvelo poslúžil, naozaj úžasne praktický, v porovnaní s inými stolmi super ľahký, skvelo vyhovujúci na presun lietadlom s praktickou taškou cez plece. Úžasne navrhnutá i opierka hlavy, veľmi pohodlná, nastaviteľná, komfortná, žiadne otlačenie tvárovej časti. Vrelo odporúčam, 100%-ná spokojnosť.

Ing. Erik Varga - Olympionik, viacnásobný Majster sveta v brokovej streľbe, disciplína TRAP a TRAP MIXED TEAM.

 

 

Mgr. Vargová Compelová Patrícia

HABYS AERO skladací masážny stôl navrhnutý tými najlepšími autoritami, s ultra ľahkou konštrukciou, rýchlo a jednoducho skladatelný, veľmi praktický, vyrobený na zákazku, s hmotnosťou len 10 kg, s praktickou taškou na plece, vhodný aj pre tých, ktorí často cestujú...

Môžem len odporučiť!

Mgr. Vargová Compelová Patrícia - bývalá reprezentantka v športovej streľbe.
Kondičná trénerka a fyzioterapeutka, výživová poradkyňa a členka realizačného teamu olympionika v športovej streľbe Ing. Erika Vargu.

 

 

Michal Nemček

Veľkou výhodou masážnych lehátok Fabulo je okrem ich pohodlnosti aj skladnosť, jednoduchá prenosnosť a odolnosť. Stoly s nami nacestujú v sezóne niekoľkotisíc kilometrov, využívame ich pri regenerácii a starostlivosti o hráčov najmä pri zápasoch na klziskách súperov. Prácu na stoloch môžem hodnotiť len pozitívne, cítia sa na nich veľmi dobre aj hráči a pomáhajú nám byť pripravení na zápasy na 100%.

Michal Nemček - jeden z fyzioterapeutov HC SLOVAN Bratislava.

 

 

SMT® - Športová manuálna terapia

Pred niekoľkými mesiacmi som si objednal prenosný manuálny terapeutický stôl Fabulo Chiro-180. Prvým a najdôležitejším aspektom bolo pre mňa, aby bol stabilnejší ako kedykoľvek predtým, masívny, ale stále relatívne ľahký. Pretože ja sám mám viac ako 100 kilogramov a mnohokrát aj moji študenti a pacienti, ktorých ošetrujem prípadne učím, je stabilita a dlhá životnosť vyšetrovacieho stola nevyhnutná.

Na chrbtici v bedrovej a driekovej oblasti často napomáhame vlastnou váhou chmatom manuálnej terapie, kde je stabilita stola základnou podmienkou na bezpečné a úspešné prevedenie manipulačného alebo „osteopatického manévru“. Prenosný ošetrovací stôl Fabulo Chiro-180 spĺňa všetky moje očakávania. Je stabilný, robustný, ľahko nastaviteľný, relatívne ľahký a v neposlednom rade príjemný a atraktívnym vybavením v ošetrovacej miestnosti alebo aj v ambulancii. Vrelo ho odporúčam chiropraktikom a kolegom manuálnej terapie.

Michal Vékáš, Dip. BmP, CMT, osteopatický manuálny terapeut
SMT® - Športová manuálna terapia

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.