Referencie

Ing. Erik Varga

Hľadali sme v prvom rade čo najľahší skladací masersky stôl, vhodný hlavne na cestovanie a leteckú prepravu, keďže ako reprezentanti často lietame na svetové podujatia.

Olympionik a viacnásobný Majster sveta v streľbe z brokových zbraní Erik Varga absolvoval po zranení náročnú akútnu operaciu ramenneho kĺbu a po dlhej rekonvalescencii je potrebné dávať ešte väčší dôraz na jeho regeneráciu. Skladací masážny stôl zn. HABYS AERO nám úžasne poslúžil aj na Majstrovstvách sveta v Korei 2018, kde Erik ziskal titul Vicemajstra sveta a získal i prvú miestenku a účasť na ďalších Olympiskych hrach v Tokiu 2020. Taktiež pridal ďalší zlatý kov v ďalšej disciplíne Trap Mixed Team. Tešíme sa z tohto famózneho úspechu pre Slovensko. Veľmi sme boli spokojní s masážnym stolom, skvelo poslúžil, naozaj úžasne praktický, v porovnaní s inými stolmi super ľahký, skvelo vyhovujúci na presun lietadlom s praktickou taškou cez plece. Úžasne navrhnutá i opierka hlavy, veľmi pohodlná, nastaviteľná, komfortná, žiadne otlačenie tvárovej časti. Vrelo odporúčam, 100%-ná spokojnosť.

Ing. Erik Varga - Olympionik, viacnásobný Majster sveta v brokovej streľbe, disciplína TRAP a TRAP MIXED TEAM.

 

 

Mgr. Vargová Compelová Patrícia

HABYS AERO skladací masážny stôl navrhnutý tými najlepšími autoritami, s ultra ľahkou konštrukciou, rýchlo a jednoducho skladatelný, veľmi praktický, vyrobený na zákazku, s hmotnosťou len 10 kg, s praktickou taškou na plece, vhodný aj pre tých, ktorí často cestujú...

Môžem len odporučiť!

Mgr. Vargová Compelová Patrícia - bývalá reprezentantka v športovej streľbe.
Kondičná trénerka a fyzioterapeutka, výživová poradkyňa a členka realizačného teamu olympionika v športovej streľbe Ing. Erika Vargu.

 

 

Michal Nemček

Veľkou výhodou masážnych lehátok Fabulo je okrem ich pohodlnosti aj skladnosť, jednoduchá prenosnosť a odolnosť. Stoly s nami nacestujú v sezóne niekoľkotisíc kilometrov, využívame ich pri regenerácii a starostlivosti o hráčov najmä pri zápasoch na klziskách súperov. Prácu na stoloch môžem hodnotiť len pozitívne, cítia sa na nich veľmi dobre aj hráči a pomáhajú nám byť pripravení na zápasy na 100%.

Michal Nemček - jeden z fyzioterapeutov HC SLOVAN Bratislava.

 

 

SMT® - Športová manuálna terapia

Pred niekoľkými mesiacmi som si objednal prenosný manuálny terapeutický stôl Fabulo Chiro-180. Prvým a najdôležitejším aspektom bolo pre mňa, aby bol stabilnejší ako kedykoľvek predtým, masívny, ale stále relatívne ľahký. Pretože ja sám mám viac ako 100 kilogramov a mnohokrát aj moji študenti a pacienti, ktorých ošetrujem prípadne učím, je stabilita a dlhá životnosť vyšetrovacieho stola nevyhnutná.

Na chrbtici v bedrovej a driekovej oblasti často napomáhame vlastnou váhou chmatom manuálnej terapie, kde je stabilita stola základnou podmienkou na bezpečné a úspešné prevedenie manipulačného alebo „osteopatického manévru“. Prenosný ošetrovací stôl Fabulo Chiro-180 spĺňa všetky moje očakávania. Je stabilný, robustný, ľahko nastaviteľný, relatívne ľahký a v neposlednom rade príjemný a atraktívnym vybavením v ošetrovacej miestnosti alebo aj v ambulancii. Vrelo ho odporúčam chiropraktikom a kolegom manuálnej terapie.

Michal Vékáš, Dip. BmP, CMT, osteopatický manuálny terapeut
SMT® - Športová manuálna terapia

 

 

Lea Gabová

„Počas šiesteho ročníka trojtýždňového kempu krasokorčuliarov v Košiciach som mala možnosť vyskúšať masérsky stôl Fabulo Uno Set.

Športovci, ktorí sa zúčastňujú tohto kempu majú päť až šesť fázové tréningy denne a práve preto, ako organizátori tohto podujatia sme začali intenzívne riešiť otázku regenerácie. Pri výbere masérskych pomôcok sme hľadali kvalitné vybavenie a práve vďaka dobrému menu značky Fabulo sme sa rozhodli pre túto značkou. Fabulo, ako náš partner nám zabezpečil masérske vybavenie, ktoré používame každý deň pri otázke regenerácie športovcov. Od prvého dňa odkedy sme začali používať masérsky stôl Fabulo Uno Set nám prichádzali pozitívne reakcie od športovcov, ktorí absolvovali masáže a veľmi si pochvaľovali komfort, ktorý sme im zabezpečili zadovážením toho najlepšieho masérskeho vybavenia.

Masérske lehátko Fabulo ma veľmi prekvapilo jeho kompaktnosťou a praktickosťou. Za veľké plus považujem práve jeho mobilitu a schopnosť jeho prípravy za veľmi krátky čas. Napriek tomu, že sa jedná o dvojdielne lehátko, ktoré je veľmi kompaktné vôbec to negatívne nevplýva na pohodlie samotného klienta. Toto lehátko by som odporučila, každému masérovi bez ohľadu na jeho skúsenosti. Ja osobne som veľmi spokojná a o mojich klientoch môžem povedať to isté.“

Lea Gabová, Masérka

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.