Filozofia firmy

Hľadáte vysokú kvalitu bez kompromisov? Potom ste na správnom mieste!

Čo predávame? - Iba prémiový tovar vlastnej výroby a našich partnerov

Môžete si byť istí, že na stránke Fabulo.sk nájdete výlučne iba profesionálne a vysokokvalitné výrobky na masáž, kozmetiku, wellness a rehabilitáciu. V prvom rade Vám dávame do pozornosti lehátka, stoličky, matrace a doplnky vlastnej značky Fabulo, Flow a Tandem. Našu ponuku spestrujú aj také renomované a osvedčené európske značky ako Aveno Life, Beautyfor, BlackRoll, Bodhi, ClapTzu, Erler-Zimmer, Habys, Mobercas, Prána, Saloos, Sara Beauty Spa, Sissel, Spinergo, Tomfit, Vamel a ďalšie, ktorým sme oficiálnym distribútorom a servisným partnerom.

Čo zaručuje kvalitu? - Testované odborníkmi a študentmi našej školy

Na našich webových stránkach ponúkame najširšiu ponuku modelov a farieb lehátok na európskom trhu, ktoré sa používajú ako masážne, kozmetické, tetovacie, relaxačné alebo lekárske vyšetrovacie stoly. Ponuku nášho internetového obchodu neustále rozširujeme o produkty na masáž, jogu, pilates, fitness resp. zdravotnícke alebo rehabilitačné pomôcky. Každý výrobok najprv odskúšame a pravidelne používame, ešte predtým, ako ho zaradíme do ponuky, aby naši zákazníci boli s ním aspoň tak spokojní, ako my. Vďaka našej masérskej škole nami predávané lehátka a doplnky denne testujú profesionálni maséri, fyzioterapeuti a študenti. V sídle spoločnosti pôsobí aj joga a Pilates štúdio vybavené nami predávanými produktmi. Pravidelne dostávame odozvu od lektorov a študentov, ktoré pomôcky máme ponechať v ponuke, aby ste si Vy mohli objednať už len otestované a odskúšané výrobky.

Kde sme sa mohli stretnúť? - Výstavy a veľtrhy

Pravidelne navštevujeme odborné výstavy a veľtrhy Slovenska a okolitých krajín, aby sme mohli nadviazať osobný kontakt s profesionálmi rôznych odborov a reagovať na ich potreby. Mohli sme sa tak stretnúť na najväčších výstavách okolitých krajín, ako napríklad v Bratislave na Interbeauty a Slovmedica, v Prahe na veľtrhu World of Beauty & Spa alebo v Budapešti na výstave Beauty Forum Hungary. V Budapešti sme prezentovali naše lehátka Fabulo pomocou šesťčlenného týmu masérov, ktorí celý deň zadarmo masírovali záujemcov, aby si návštevníci výstavy mohli vyskúšať pohodlnosť našich lehátok. V Prahe sme venovali víťazovi Majstrovstiev ČR v Make-up-u 2016 ako darček masážne a kozmetické lehátko Fabulo GURU Plus Set.

Kto sme a kde nás môžete navštíviť osobne? - Showroom a predajňa

Naša spoločnosť, iM3 s.r.o. prevádzkuje internetové obchody už od roku 2007. Sídlo spoločnosti je v Dunajskej Strede, blízko českých a maďarských hraníc, odkiaľ logisticky najvýhodnejšie a najrýchlejšie vieme obslúžiť potreby záujemcov o prémiové produkty všetkých troch krajín. Za desať rokov pôsobenia na trhu zdravotníckych potrieb sme získali niekoľko tisíc verných zákazníkov, medzi ktorými sú aj známe wellness hotely, kúpele, profesionálne masážne a kozmetické salóny, športové zväzy a kluby, joga a Pilates štúdiá. Robíme všetko pre to, aby sme mohli v okruhu našich tisícich spokojných zákazníkov privítať aj Vás.

Budeme radi, ak navštívite našu vzorkovňu (showroom) a predajňu, kde si môžete vyskúšať vybrané modely lehátok, zakúpiť príslušenstvo pre masérov a pomôcky pre jogu, Pilates a rôzne rehabilitačné cvičenia. Prosíme návštevu telefonicky oznámiť vopred, aby sme sa Vám mohli naplno venovať.

Obráťte sa na nás s dôverou na jednom z uvedených kontaktov. Pýtať sa nič nestojí, navyše od nás získate odborné rady na základe vlastných skúseností s výrobkami predávaných na Fabulo.sk. Ak ste spokojní, ako zákazníčka, ktorá napísala nižšie riadky, určite sa s nami podeľte, Vaša spokojnosť je našou odmenou, motivuje nás pokračovať v práci s rovnakým nasadením a odhodlaním:

„Ďakujem za bližšie info k produktom. Veľmi si cením Vaše dobré rady a skúsenosti s lehátkami a doplnkami pre masérov. Musím Vám napísať, že som veľmi milo prekvapená Vaším profesionálnym prístupom. Určite poskytnem tieto referencie ďalším kolegom masérom, s ktorými sa na školeniach stretávam. A zostanem Vaším klientom, budem objednávať ďalšie príslušenstvo pre masáže.”

Tešíme sa na Vaše internetové nákupy alebo osobnú návštevu na adrese našej firmy:

Fabulo.sk, iM3 s.r.o., Priemyselná 5333/1, 929 01 Dunajská Streda

Tel.: 02 / 2220 0711, E-mail: info@fabulo.sk

Prečo nakupovať práve u nás?

 • Ponúkame iba prémiovú kvalitu overenú lektormi a študentmi našej školy masáže, joga a pilates štúdia.
 • Produkty našich vlastných značiek Fabulo, Flow a Tandem sme vyvíjali na základe desaťročnej skúsenosti na trhu masážnych, kozmetických a rehabilitačných potrieb, reagujeme na aktuálne požiadavky našich zákazníkov.
 • Sme výhradným dovozcom známych európskych značiek, ktorí nás poverili distribúciou a predajom, lebo vedia, že pre nás je kvalita prvoradá.
 • Výborný pomer kvality a ceny ponúkaných výrobkov.
 • Sme spoločnosť, ktorej ochrana životného prostredia nie je ľahostajná a preto ponúkame len vysoko kvalitné a trvanlivé výrobky, aby profesionálne štúdiá a súkromné domácnosti neboli zapratané odpadkami, ale hodnotami, ktoré budú pravdepodobne využívať s obľubou aj ďalšie generácie.
 • Snažíme sa zanechávať minimálnu ekologickú stopu. Na balenie tovarov používame lepiace pásky na báze papiera, ktoré sa spolu s kartónovou škatuľou rozložia, škatule od našich dodávateľov recyklujeme a odpad, ktorý vzniká počas našej práce separujeme.
 • Vďaka pravidelným akciám u nás vždy ušetríte.
 • Ponúkame zaujímavé zľavy pre našich verných zákazníkov.
 • Zaručujeme množstevnú zľavu už pri nákupe 2 kusov.
 • Nákup je cez náš moderný internetový obchod intuitívny a rýchly.
 • Máme dostatočne veľké skladové zásoby, aby sme mohli uspokojiť požiadavky aj veľkoodberateľov.
 • Tovar z nášho skladu Vám vieme dodať už do 24 hodín.
 • V deň vyzdvihnutia balíka posielame informáciu o doručení zásielky mailom a cez SMS. Ak Vám termín doručenia nevyhovuje, niekoľkými kliknutiami ľahko zmeníte deň alebo adresu doručenia.
 • Zásielku si môžete presmerovať aj do siete odberných miest DPD Pickup, kde Vás počká až 7 pracovných dní.
 • U nás žiadne celodenné čakanie na dodanie zásielky! V deň doručenia zásielky dostanete SMS upresňujúcu hodinový interval, v ktorom Vám bude zásielka doručená.
 • Kuriérovi môžete uhradiť platbu za dobierku v hotovosti alebo aj platobnou kartou.
 • Balíky sú poistené, v prípade poškodenia počas prepravy vymeníme tovar za nový.
 • Doprava stojí iba 3,90 € a pri nákupe nad 99€ je zadarmo.
 • Tovar si môžete prevziať aj osobne v našej kamennej predajni v Dunajskej Strede.
 • Na vybrané značky poskytujeme až 30 dňovú garanciu vrátenia peňazí a až 6 ročnú záruku.
 • Ak nie ste s objednaným tovarom spokojný, ochotne Vám ho vymeníme.
 • Naši odborníci Vám pri nákupe vždy ochotne poradia, tešíme sa na Vaše otázky a pripomienky.
 • Nakupujete u nás bezpečne v certifikovanom obchode.
 • Obchod je overený zákazníkmi stránky Heureka.

certifikovany-eshop-fabulo heureka-overene-zakaznikmi-fabulo

Prečo si maséri vyberajú Fabulo?

V novembri 2020 sme sa členov profesionálneho tímu masérov opýtali, prečo si vybrali Fabulo, keď potrebovali masážny stôl alebo doplnky pre masáž. Takmer 1 000 vyplnených dotazníkov odhalilo, že väčšina z nich sa pre nás rozhodla na základe odporúčania priateľov, kolegov alebo lektorov a veľké percento si vybralo Fabulo kvôli vyššej kvalite a širokému výberu.