Filozofia firmy

Prečo to robíme?

Vo FABULO veríme, že každý má svoj talent. Jeden tento talent rozvíja profesionálne a je preňho živobytím, druhý si ho necháva pre radosť v súkromí domova. FABULO, ako majster masérskeho remesla, podporuje talenty svojich zákazníkov, aby nemuseli myslieť na vybavenie, ale mohli sa plne sústrediť na rozvoj svojho talentu a pocítili hrdosť, že pomohli.

Ako to robíme?

FABULO, trendsetter v odvetví hľadá pre svojich klientov nadštandardné riešenia a vytvára priestor na rozvoj ich talentu. Zakladá si na prístupe ku klientom, ktoré definujú starostlivo zvolené princípy a zásady pod názvom: Nadštandard spoľahlivosti.

Čo robíme?

FABULO, priestor pre váš talent. V profesionálnom, či domácom svete pomáha vďaka svojim prvotriednym produktom a prístupu vnášať voľnosť do sveta svojich zákazníkov. Ak hľadáte vysokú kvalitu bez kompromisov, tak ste na správnom mieste!

Čo u nás nájdete? - Iba prvotriedny tovar vlastnej výroby a našich partnerov

Môžete si byť istí, že na stránke Fabulo.sk nájdete výlučne iba profesionálne a prvotriedne výrobky na masáž, fyzioterapiu, rehabilitáciu a wellness. V prvom rade vám dávame do pozornosti vybavenie ako lehátka, stoličky, matrace, ale aj doplnky a pomôcky vlastnej značky Fabulo, Tandem a Flow. Našu ponuku spestrujú aj také renomované a osvedčené európske značky ako Bodhi, Habys, Sara Beauty Spa, Beautyfor, Sissel, Saloos, Tomfit, GymBeam, Carepump, Erler-Zimmer, Mobercas, Yamuna, BlackRoll, Prána a ďalšie, ktorým sme oficiálnym distribútorom a servisným partnerom.

Čo zaručuje kvalitu? - Testované odborníkmi a študentmi

Na našich webových stránkach ponúkame najširšiu ponuku modelov a farieb lehátok na európskom trhu, ktoré sa používajú ako masážne, kozmetické, tetovacie, relaxačné alebo lekárske vyšetrovacie stoly. Ponuku nášho internetového obchodu neustále rozširujeme o produkty na masáž, fyzioterapiu, rehabilitáciu a wellness. Každý výrobok ešte predtým, ako ho zaradíme do ponuky, najprv vyskúšame a pravidelne používame, aby s ním boli naši zákazníci aspoň tak spokojní ako my. Predávané lehátka a doplnky sú vďaka naším partnerským masážnym školám denne testované profesionálnymi masérmi, fyzioterapeutmi a študentmi. Pravidelne dostávame odozvu od lektorov a študentov, ktoré pomôcky máme ponechať v ponuke, aby ste si vy mohli objednať už len otestované a odskúšané výrobky.

Ako vieme dlhodobo udržať vysokú úroveň kvality? – Kontrola výrobných procesov osobne po celom svete

V snahe o maximálnu kontrolu kvality osobne navštevujeme našich výrobcov po celom svete. V minulom roku sme napríklad absolvovali dvojtýždňovú exkurziu do Číny. Cieľom bolo navštíviť fabriky, v ktorých sa vyrábajú naše masážne stoly a ďalšie pomôcky, a na vlastné oči sa presvedčiť o výrobných procesoch a použitých materiáloch. Počas exkurzie sme mali možnosť prehliadnuť si všetky fázy výroby, od spracovania surovín až po finálnu montáž a kontrolu kvality. Boli sme spokojní vysokou úrovňou automatizácie a moderným vybavením, ktoré sa vo fabrikách používa. Zaujal nás aj dôraz na detail a precíznosť pri výrobe. Okrem samotných výrobných procesov sme sa venovali aj kontrole materiálov. Preskúmali sme ich vlastnosti a certifikáty, aby sme sa uistili, že spĺňajú naše vysoké požiadavky. Vďaka tejto exkurzii sme získali hlboký prehľad o výrobe masážnych stolov a posilnili sme naše presvedčenie, že spolupracujeme s najlepšími výrobcami v Číne.

Viac o tejto exkurzii sa môžete dozvedieť v našom blogu.

Ako držíme krok s najnovšími trendmi? – Zúčastňujeme se na súťažiach v masážach aj odborných konferenciách

Pravidelne sa zúčastňujeme na dôležitých podujatiach pre masérov a fyzioterapeutov, ako sú súťaže v masážach, ale aj masážne a fyzio konferencie. Tieto podujatia nám umožňujú ostať v obraze o najnovších trendoch v oblasti masáží a fyzioterapie. Vďaka tomu máme priamy kontakt s odborníkmi z praxe a môžeme tak pre vás neustále zlepšovať naše produkty a služby. Zároveň nám dávajú príležitosť spoznať sa lepšie s vami, našimi zákazníkmi, a získavať od vás cennú spätnú väzbu.

Nezabudnite nás sledovať na sociálnych sieťach (Facebook, Youtube, Instagram), aby ste boli informovaní o našich najnovších produktoch, akciách a podujatiach.

Kde sme sa mohli stretnúť? - Ponúkame produkty na výstavách a veľtrhoch

Pravidelne vystavujeme na odborných výstavách a veľtrhoch na Slovensku a aj v okolitých krajinách, aby sme mohli nadviazať osobný kontakt s profesionálmi rôznych odborov a reagovať na ich potreby. Mohli sme sa tak stretnúť na najväčších výstavách v okolitých krajinách, ako napríklad v Bratislave na Interbeauty a Slovmedica, v Prahe na veľtrhu World of Beauty & Spa alebo v Budapešti na výstave Beauty Forum Hungary. V Budapešti sme prezentovali naše lehátka Fabulo pomocou šesťčlenného tímu masérov, ktorí celý deň zadarmo masírovali záujemcov, aby si návštevníci výstavy mohli vyskúšať pohodlnosť našich lehátok.

Ako rozširujeme ponuku prémiových produktov? - Neustále pre vás hľadáme nových dodávateľov

Naším cieľom je prinášať vám len tie najkvalitnejšie produkty na trhu, a preto neustále hľadáme nových a spoľahlivých dodávateľov. Okrem vlastnej prezentačnej činnosti sa aktívne zúčastňujeme aj na významných medzinárodných veľtrhoch, kde získavame cenné informácie o najnovších trendoch v oblasti masážnych a fyzio produktov, rehabilitačných pomôcok a wellness príslušenstva. Vďaka priamym kontaktom s dodávateľmi z celého sveta môžeme efektívne rozširovať našu ponuku a ponúkať vám produkty, ktoré spĺňajú tie najvyššie nároky. V roku 2023 sme sa pre vás zúčastnili na prestížnych veľtrhoch ako Medica v Düsseldorfe, Cosmoprof Bologna v Taliansku, Canton Fair v Číne a Rehacare v Nemecku. Na Medice, najväčšom svetovom veľtrhu pre medicínske technológie, produkty a služby, naši kolegovia z nákupného oddelenia nadviazali cenné kontakty s vystavovateľmi z viac ako 60 krajín a získali mnoho inšpirácií. Cosmoprof Bologna, jeden z najvýznamnejších veľtrhov wellness na svete, nám umožnil zoznámiť sa s novými trendmi v tomto odvetví. Každoročne tiež nevynecháme Canton Fair, najväčší a najstarší veľtrh v Číne alebo Rehacare v Nemecku, ktorý sa sústredí na rehabilitačné pomôcky. Účasť na týchto veľtrhoch nám umožňuje neustále zlepšovať naše služby a ponúkať vám tie najkvalitnejšie produkty na trhu.

Kto sme a kde nás môžete navštíviť osobne? - Showroom a predajňa

Naša spoločnosť, iM3 s.r.o. prevádzkuje internetové obchody už od roku 2007. Sídlo spoločnosti je v Dunajskej Strede, blízko českých a maďarských hraníc, odkiaľ logisticky najvýhodnejšie a najrýchlejšie vieme obslúžiť potreby záujemcov o prémiové produkty všetkých troch krajín. Od nášho pôsobenia na trhu zdravotníckych potrieb sme získali niekoľko tisíc verných zákazníkov, medzi ktorými sú aj známe wellness hotely, kúpele, profesionálne masážne a kozmetické salóny, fyzio ordinácie, športové zväzy a kluby, joga a pilates štúdiá. Robíme všetko pre to, aby sme mohli v okruhu našich tisícich spokojných zákazníkov privítať aj Vás.

Budeme radi, ak navštívite našu vzorkovňu (showroom) a predajňu, kde si môžete vyskúšať vybrané modely lehátok, zakúpiť príslušenstvo pre masérov a pomôcky pre jogu, pilates a rôzne rehabilitačné cvičenia. Navštíviť nás môžete každý pracovný deň medzi 9 a 15 hodinou. Odporúčame návštevu telefonicky oznámiť vopred, aby sme sa vám mohli naplno venovať. Zistite viac o showroome.

Obráťte sa na nás s dôverou na jednom z uvedených kontaktov. Pýtať sa nič nestojí, navyše od nás získate odborné rady na základe vlastných skúseností s výrobkami predávanými na Fabulo.sk. Ak ste spokojní, ako zákazníčka, ktorá napísala riadky nižšie, určite sa s nami podeľte, vaša spokojnosť je našou odmenou, motivuje nás pokračovať v práci s rovnakým nasadením a odhodlaním:

„Ďakujem za bližšie info k produktom. Veľmi si cením vaše dobré rady a skúsenosti s lehátkami a doplnkami pre masérov. Musím vám napísať, že som veľmi milo prekvapená vaším profesionálnym prístupom. Určite poskytnem tieto referencie ďalším kolegom masérom, s ktorými sa na školeniach stretávam. A zostanem vaším klientom, budem objednávať ďalšie príslušenstvo pre masáže.”

Tešíme sa na vaše internetové nákupy alebo osobnú návštevu na adrese našej firmy:

Fabulo.sk, iM3 s.r.o., Priemyselná 5333/1, 929 01 Dunajská Streda

Tel.: 02 / 2220 0711, E-mail: info@fabulo.sk

certifikovany-eshop-fabulo heureka-overene-zakaznikmi-fabulo

Zistite, prečo si maséri vyberajú Fabulo >