Tatiana Simona Demová - Wellness, Sauna, Masáže

Kód: KNIHONYX
Výpredaj
Značka: Ónyyx
€19,90 €18,09 bez DPH
Vypredané

Publikácia Wellness, Sauna, Masáže od autorky PhDr. Tatiany Simony Demovej je určená pre všetkých, ktorý by radi prenikli do sveta masérov, milovníkov wellness zariadení a saunovania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Autorka knihy PhDr. Tatiana Simona Demová v publikácii Wellness, Sauna, Masáže prináša široký pohľad na tri oblasti wellness pracovníka.

V časti Wellness oboznamuje a špecifikuje starostlivosť o zdravie v zariadeniach wellness a uvádza nové trendy v týchto zariadeniach. Opisuje wellness etiku, aktívne a pasívne procedúry.

Časť Sauna sa zaoberá históriou sauny, čo je vlastne sauna. Približuje správne saunovanie, aby sa dosiahli priaznivé účinky. Prináša pohľad na saunové rituály, ich priebeh, zážitkové saunovanie, ale aj kontraindikácie saunovania.

Kapitola Masáž približuje princípy a zásady masáže. Opisuje masáže, ktorá má aký vplyv na organizmus a či je pre vhodná pre klienta. Podrobne opisuje z hľadiska anatómie deje prebiehajúce v tele počas a po masáži. Prináša aj rady, ako si vybrať ten správny masérsky salón, etické a morálne princípy maséra a jeho kvalifikácie.

Súčasťou publikácie je aj anatómia tela a zásady prvej pomoci.

Kúpou knihy Wellness, Sauna, Masáže môžete získať kupón na zľavnený nákup. Podrobnosti nájdete v publikácii.

S autorkou knihy sme v čase prípravy publikácie pripravili rozhovor o Novele zákona: Wellness pracovník - masérske služby, ktorý si môžete prečítať tu.

Autorka knihy organizuje aj masérske kurzy v Bratislave. Bližšie info nájdete tu.

  • Väzba: viazaná
  • Počet strán: 160
  • Jazyk: slovenčina
  • Formát : 16,5 × 24 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: