Letný výpredaj so zľavami až -25%! Platí do 4.7.2022 s kódom: LETO25

Servis masážnych stolov

U nás to predajom masážneho stola nekončí, postaráme sa o vás aj po kúpe lehátka.

Zakladáme si na kvalite a starostlivosti o zákazníka, preto poskytujeme naviac i servis počas a aj po uplynutí záručnej doby na naše značkové masážne stoly. Disponujeme dostatočným množstvom náhradných dielov a sme tak vždy pripravení na potrebné servisné úkony. 

"Neskrývame sa za veľké zahraničné meno. Sme lokálny predajca, ktorý váš problém rieši ihneď a zároveň tak predíde problému s nedostupnosťou alebo úplnou absenciou náhradných dielov aj po rokoch od zakúpenia lehátka. V prípade našich značkových stolov dokážeme servis vyriešiť skutočne promptne, keďže disponujeme náhradnými dielmi a výmenu dokážeme vykonať priamo v našich servisných priestoroch."

 Aj pri vysokej kvalite u nás zakúpených lehátok a starostlivom výbere materiálov a kompozitov, z ktorých sú zhotovené, jednoducho môže nastať po ich dennodennom používaní situácia, kedy bude lehátko potrebovať pomoc – opraviť, prečalúniť, doplniť chýbajúci diel či vymeniť poškodenú časť. Po určitej dobe používania a namáhania je servis prirodzenou súčasťou, aj napriek tomu, že sa o svoje lehátko staráte ukážkovo a podľa návodu na údržbu. Kedykoľvek je potrebné ošetriť váš masážny stôl, či už počas alebo po uplynutí záručnej doby, obráťte sa na nás s dôverou. Kontaktovať môžete našich pracovníkov zákazníckej podpory.


Garancia odolnosti lehátka

Kúpili ste si už cez e-shop masážny stôl, ktorý sa Vám poškodil, prelomila sa preglejka, vylomili sa nohy a predajca odmietol vykonať servis s tvrdením jednobodového a nesprávneho zaťaženia lehátka? U nás sa nemôže stať, keďže vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v odbore vieme, ako prebieha masáž, ako zaťažuje lehátko pacient lakťom alebo kolenom počas otáčania sa alebo masér počas masáže a polohovania pacienta.
  
 
Všetky masážne lehátka od nás takýmto náporom odolajú, nemusíte mať obavy. Sú predimenzované a majú vysokú nosnosť, vďaka ktorej môžete pokojne masírovať a váš pacient sa bude cítiť bezpečne. V naozaj zriedkavých prípadoch sa môže objaviť materiálová vada, je však našou zodpovednosťou chybu opraviť a odstrániť. V prípade poškodenia pri masáži či inej terapií počas záručnej doby neriešime pôvod poškodenia. Lehátko čo najrýchlejšie opravíme alebo jednoducho vymeníme podľa potreby.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie