Doručenie do Vianoc garantujeme pri objednávkach prijatých do 21.12.2022 11:00 pre produkty označené ako "Skladom (dod. do 24h)". Objednávky realizované po tomto dátume môžu byť doručené do Vianoc, ale nemusia, kvôli vyťaženosti kuriérov.

Servis masážnych stolov

U nás to predajom masážneho stola nekončí, postaráme sa o vás aj po kúpe lehátka.

ikony_servis

Zakladáme si na kvalite a starostlivosti o zákazníka, preto poskytujeme naviac i servis počas a aj po uplynutí záručnej doby na naše značkové masážne stoly. Disponujeme dostatočným množstvom náhradných dielov a sme tak vždy pripravení na potrebné servisné úkony.

"Neskrývame sa za veľké zahraničné meno. Sme lokálny predajca, ktorý váš problém rieši ihneď a zároveň tak predíde problému s nedostupnosťou alebo úplnou absenciou náhradných dielov aj po rokoch od zakúpenia lehátka. V prípade našich značkových stolov dokážeme servis vyriešiť skutočne promptne, keďže disponujeme náhradnými dielmi a výmenu dokážeme vykonať priamo v našich servisných priestoroch."

Aj pri vysokej kvalite u nás zakúpených lehátok a starostlivom výbere materiálov a kompozitov, z ktorých sú zhotovené, jednoducho môže nastať po ich dennodennom používaní situácia, kedy bude lehátko potrebovať pomoc – opraviť, prečalúniť, doplniť chýbajúci diel či vymeniť poškodenú časť.

Po určitej dobe používania a namáhania je servis prirodzenou súčasťou, aj napriek tomu, že sa o svoje lehátko staráte ukážkovo a podľa návodu na údržbu. Kedykoľvek je potrebné ošetriť váš masážny stôl, či už počas alebo po uplynutí záručnej doby, obráťte sa na nás s dôverou. Kontaktovať môžete našich pracovníkov zákazníckej podpory.


Garancia odolnosti lehátka

ikony_-nerozbitne

Kúpili ste si už cez e-shop masážny stôl, ktorý sa Vám poškodil, prelomila sa preglejka, vylomili sa nohy a predajca odmietol vykonať servis s tvrdením jednobodového a nesprávneho zaťaženia lehátka? U nás sa nemôže stať, keďže vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v odbore vieme, ako prebieha masáž, ako zaťažuje lehátko pacient lakťom alebo kolenom počas otáčania sa alebo masér počas masáže a polohovania pacienta.

Všetky masážne lehátka od nás takýmto náporom odolajú, nemusíte mať obavy. Sú predimenzované a majú vysokú nosnosť, vďaka ktorej môžete pokojne masírovať a váš pacient sa bude cítiť bezpečne. V naozaj zriedkavých prípadoch sa môže objaviť materiálová vada, je však našou zodpovednosťou chybu opraviť a odstrániť. 

V prípade poškodenia pri masáži či inej terapií počas záručnej doby neriešime pôvod poškodenia. Lehátko čo najrýchlejšie opravíme alebo jednoducho vymeníme podľa potreby.

 

Záťažový test konštrukcie masážneho stola Habys (1500 kg)