Masážny valec RumbleRoller® Gator 55 x 12 cm

Kód: RRGAT
Novinka
Značka: RumbleRoller
€69,90 €58,25 bez DPH
Skladom (dod. do 24h) (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Masážny valec RumbleRoller® Gator má jedinečný povrch, ktorý obsahuje špeciálne konštruované hlbolky, pevné a zároveň pružné ako prsty maséra. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Masážny valec RumbleRoller® Gator je ideálnym na klasickú masáž i na masáž s krížovým trením. Je všestranným nástrojom pre začiatočníkov, ale určite nejde o začiatočnícky valec. Špeciálny povrch je ideálny aj pre profesionálnych športovcov.

masazny-valec-rumble-roller-gator-zeleny-2masazny-valec-rumble-roller-gator-zeleny-3

Hrbolky na masážnom valci sú navrhnuté tak, aby boli pevnejšie ako svalové tkanivá, ale zároveň mäkšie ako kosť. To zaručuje bezpečnosť a pohodlie počas masáže. Mnohým športovcom klasický penový valec nestačí, lebo potrebujú v hĺbke svalov dosiahnuť pôvod bolestí.

Ako to funguje?

Povrch masážneho valca Gator tvoria stovky hrbolkov s mierne konkávnymi zakončeniami a výraznými hranami. Hrbolky sú veľmi pružné, ale majú vysokú bočnú tuhosť a veľkorysé priestory pre udržanie pokožky medzi nimi. Tento Patentovaný povrch zachytí nahú alebo ľahko odetú pokožku a odoláva sklzu vo všetkých smeroch. 

masazny-valec-rumble-roller-gator-zeleny-4masazny-valec-rumble-roller-gator-zeleny-5Masážny valec RumbleRoller® Gator vďaka pevnému povrchu vytvára v svaloch vysoký tlak, čím sa dosiahne presná lokalizácia kompresie, bez poškodenia mäkkých tkanív. Svojimi rozmermi je masážny valec Gator ideálny aj na ťažšie dostupné časti tela, ako je oblúk nohy, alebo krivka krku.

Hlboká a intenzívna masáž nie je vždy jediným spôsobom masáž svalu. Ďalšia možnosť, ako uvoľniť uviaznuté tkanivá je oddeliť ich. Samozrejme nie je možné hlbšie tkanivá uchopiť priamo, ale môžete posunúť vyššie vrstvy mäkkého tkaniva a vytvoriť oddeľujúcu silu, ktorá vytesňuje spodné vrstvy - označovanú aj ako masáž krížovým trením. Takúto masáž zvyčajne vykonáva terapeut, ktorý používa palce alebo prsty pre krátke a pevné ťahy cez svalové vlákna. Masážny valec Gator je jediný penový valec, ktorý dokáže uchopiť pokožku tak, aby napodobňoval tento typ masáže.

Prvotriedny materiál masážneho valca RumbleRoller zaručuje trvalú hodnotu 

Vytvoreniu masážneho valca RumbleRoller predchádzalo niekoľkoročné štúdium iných penových valcov a testovanie rôznych typov moderných polymérov. Výskum nášho materiálu vyústil do výroby produktu, ktorý je niekoľkokrát pevnejší odolnejší proti natrhnutiu, oproti bežným materiálom, z ktorých sú masážne valce vyrobené, je príjemný na dotyk, zachováva si svoj tvar a zaručene vydrží a prekoná akýkoľvek penový valec, ktorý ste doposiaľ používali. Masážny valec RumbleRoller je hladký, jeho nepriepustný povrch odpudzuje väčšinu nečistôt. Je vodotesný a obsahuje antimikrobiálnu zložku, ktorá zabraňuje rastu baktérií a plesní. Čistenie a ošetrovanie masážneho valca RumbleRoller je jednoduché, podľa potreby ho umyte mydlovou vodou, alebo použite bežný čistiaci prostriedok používaný v domácnosti. RumbleRoller je vodeodolný a neobsahuje Latex!masazny-valec-rumble-roller-gator-zeleny

Jedna veľkosť, jedna tvrdosť:

Masážny valec RumbleRoller Gator sa vyrába len s populárnou dĺžkou 55 cm. Pevnosť a tvrdosť valca je ideálny na klasickú masáž a zároveň aj na masáž krížovým trením. 

Dodáva sa s návodom a ukážkami cvikov.

  • Rozmery: 55 x 12 cm
  • Hmotnosť: 0,5 kg
  • Farba: zelená
  • Materiál: EVA/Polyolefin

 

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne a penové valce
Záruka: 2 roky
Tvrdosť: stredne tvrdý
Povrch: akupresúrny
Dĺžka valca: 55-66 cm
Použitie: váhou tela
Rozmery: 55 x 12 cm
Hmotnosť: 0,5 kg

RumbleRoller® Gator

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
NE Avatar autora | 28.3.2022
Veľká spokojnosť, kvalitný produkt.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: