Jednorazové plachty z netkanej textílie Beautyfor® 80 cm x 150 m
Kód: JEDPLNET80X150Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plachty z netkanej textílie sú praktickou náhradou za klasické plachty. Používajú sa na ochranu masážnych, vyšetrovacích a kozmetických lehátok, kresiel a iných povrchov. Vhodné sú pri medovej a čokoládovej masáži, pri peelingoch, zábaloch ako aj pri krátkodobých ošetreniach v zdravotníckych zariadeniach.
Jednorazové plachty sú vyrobené z hygienickej kompozitnej netkanej textílie pozostávajúcej zo 100% polypropylénových vlákien. Jemný antialergénny materiál je príjemný na dotyk a nedráždi pleť.
Balenie obsahuje jednu rolku jednorazovej plachty s perforáciou v 2 metroch (75 listov) s hustotou textílie 18 g / m2.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové plachty |
|---|---|
| EAN: | 4751030400426 |
| Použitie: | lehátko |
| Hustota: | 18 g/m² |
| Návin: | 150 m |
| Šírka: | 80 cm |
| Perforácia: | 2 m (75x) |
| Materiál: | polypropylén (PP) |
| Balenie: | 1 ks |
| Reklamovanosť: | 0,0 % |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení


Spokojnosť


Áno, ale zase som trafila na neperforovanú netkanú a to ma trošku obťažuje, pretože to musím strihať.


Naprosto spokojná!!! Ďakujem

Najlepšie jednorazové plachty

Spokojný s produktom..

Nakupujem ich keď sú so zľavou, inak sú im silnou konkurenciou produkty z ázijských e-shopov.

Skvelé

Som spokojný, šetria čas aj peniaze.

Odporúčam



veľmi praktické jednorázové plachty v rolke s perforáciou, čo zjednodušuje prípravu masážneho stola pre pohodlie klienta, spokojnost :)