Doručenie do Vianoc garantujeme pri objednávkach prijatých do 19.12.2018 do 11:00 hod. pre produkty označené ako "Skladom (dod. do 24h)". Objednávky realizované po tomto dátume môžu byť doručené do Vianoc, ale nemusia, kvôli vyťaženosti kuriérov. Osobný odber v Dunajskej Strede bude možný až do 21.12.2018.

Clap Tzu

logo-clap-tzu

Nemecká spoločnosť Clap-Tzu Massageliegen bola založená v Hamburgu v roku 1986 a je jedným z hlavných distribútorov a výrobcov kvalitných masážnych stolov a SPA zariadení.

Zakladatelia firmy Clap Tzu rozvíjajú masážne a relaxačné lehátka pre jednotlivé masážne a liečebné potreby už vyše 30 rokov. Čerpajú zo skúseností svojich predchádzajúcich liečebných a remeselných činností a intenzívnej výmene skúseností s rôznymi terapeutmi, masérmi a trénermi z Nemecka a vo svete. Masážne stoly Clap Tzu sú stvorené pre profesionálov, ktorí hľadajú overenú nemeckú kvalitu. Lehátka sa vyrábajú z tvrdého bukového dreva s krásnym lakovaním alebo z odolného vysokokvalitného hliníka. Polstrovanie čalúnenia je nadštandardne hrubé a husté, vďaka tomu ponúka veľkú pohodu pre Vašich klientov.

99
2689 1992689

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.