Vernostný program FABULO Family

Bonusový program predstavuje spôsob poďakovania za vaše nákupy v našom eshope. Pre verných a pravidelných zákazníkov ponúkame bonusový systém za realizované nákupy a ďalšiu aktivitu (registrácia, prihlásenie k odberu noviniek). Celková suma, ktorú vynaložíte na nákup našich produktov, bude automaticky prevedená na fabulíkovú hodnotu. Fabulíky môžu zbierať iba registrovaní zákazníci.

Ako môžem získať bonusové fabulíky?

Bonusové fabulíky získavate za každý uskutočnený a zaplatený nákup. Akonáhle zhromaždíte dostatok bonusových fabulíkov, môžete ich uplatniť v rámci vášho ďalšieho nákupu. Inými slovami: čím viac nakupujete, tým väčšie zľavy môžete získať. Bonusové fabulíky sa vám pripočítajú po 14 dňoch od vytvorenia objednávky a nie hneď po nákupe. Naopak po stornovaní alebo dobropisovaní faktúry (keď sa tovar vráti neprevzatý alebo ako vrátený) sa fabulíky odčítajú rovnakým vzorcom, ako sa pripísali.

Fabulíky sa pripočítajú podľa vzorca 1 EUR = 1 fabulík.

Môžem získať bonusové fabulíky aj inak?

Áno môžete. Za vašu registráciu vás odmeníme 100 fabulíkmi.

Ako môžem bonusové fabulíky uplatniť?

Vaše nazbierané fabulíky vám prinášajú zľavy. Stav vašich fabulíkov môžete vidieť po prihlásení k svojmu zákazníckemu účtu. V košíku vidíte stav bonusových fabulíkov s možnosťou ich použitia. Fabulíky sa odpočítavajú podľa vzorca 1 fabulík = 0.05 EUR. Maximálna zľava, akú si môžete uplatniť prostredníctvom fabulíkov, je 25 % základnej nezlacnenej ceny.

Uplatnenie získaných fabulíkov je možné v 1. kroku nákupného procesu.

Kombinácia so zľavovými kupónmi

Na jednej objednávke nie je možné použiť fabulíky a zároveň uplatňovať zľavový kupón. Ak chcete uplatniť kupón, nebudete mať možnosť zlacniť objednávku použitím fabulíkov a naopak. Použitý zľavový kupón ovplyvňuje celkovú čiastku objednávky a tým pádom aj celkový počet získaných fabulíkov.

Prehľad fabulíkov

Prehľad počtu získaných bonusových fabulíkov je vždy dostupný zo stránky "Prihlásenie" a po kliknutí na "Môj účet" v pravom hornom rohu nášho e-shopu. Po prihlásení do vášho účtu sa dozviete bilanciu vaších bonus fabulíkov na základe uskutočnených nákupov. Prosím, berte na vedomie, že počet vašich bonusových fabulíkov bude pripočítaný až po uhradení objednávky. Po každom uplatnení vašich fabulíkov bude ich počet okamžite odpočítaný z vášho bonus účtu.

Čo keď si zakúpim produkt bez využitia bonusových fabulíkov a rozhodnem sa ho vrátiť? Čo sa stane so získanými fabulíkmi?

Keď vraciate zakúpený produkt, tak zároveň vraciate získané bonusové fabulíky. Vaša fabulíková bilancia bude prepočítaná späť na pôvodný stav pred týmto nákupom.

A čo platnosť mojich fabulíkov?

Platnosť Vašich fabulíkov je obmedzená na 180 dní. Preto je používajte v predstihu a často!

Ďalšie informácie

Fabulíky nie sú menou a nemajú žiadnu skutočnú peňažnú hodnotu. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek zmeniť parametre programu, prípadne ho zrušiť. V prípade zneužitia programu alebo podvodu budú sankcie zahŕňať pozastavenie zákazníckeho práva na účasť v tomto programe. Pri výmene tovaru sa NEDAJÚ fabulíky uplatniť!