Sedlová stolička Salli Light Basic 3 farby

 
Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 20
 

Ergonomická a zdravotná sedlová stolička Salli Light Basic je súčasťou konceptu Salli. Prináša pohodlie a sústredenosť pri práci. Sedlová stolička Salli Light Basic je založená na princípe sedenia v jazdeckom sedle, ktorý udržiava chrbát vzpriamený. V porovnaní s ostatnými modelmi Salli Basic predstavuje cenovo dostupnejšiu verziu bez možnosti nastavovania šírky a náklonu sedadla, vyrába sa z jednoduchších materiálov.

Dostupnosť Zvoľte variant Výroba na mieru (3 týždne) Výroba na mieru (3 týždne) Výroba na mieru (3 týždne) Výroba na mieru (3 týždne) Výroba na mieru (3 týždne) Výroba na mieru (3 týždne) Výroba na mieru (3 týždne) Výroba na mieru (3 týždne) Výroba na mieru (3 týždne)
Farba čalúnenia
Výška postavy
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do
13.6.2022 13.6.2022 13.6.2022 13.6.2022 13.6.2022 13.6.2022 13.6.2022 13.6.2022 13.6.2022
Cena €297,50 bez DPH
€357    
Kód tovaru LIGHTBASIC/NIZCIE LIGHTBASIC/STRCIE LIGHTBASIC/VYSCIE LIGHTBASIC/NIZSIV LIGHTBASIC/STRSIV LIGHTBASIC/VYSSIV LIGHTBASIC/NIZCER LIGHTBASIC/STRCER LIGHTBASIC/VYSCER Zvoľte variant
Značka Salli
Kategória Sedlové stoličky
Záruka 2 roky
 

Sedlová stolička Salli Light Basic sa vyznačuje jedinečným konceptom sedenia pripomínajúc sedenie v jazdeckom sedle. Vďaka tvaru stoličky zostáva chrbtica vzpriamená a vyhnete sa hrbeniu. Stolička Salli Basic je základná economy verzia sedlových stoličiek Salli, neumožňuje nastavenie šírky pri sedení, ani nakláňanie do všetkých strán, to však neovplyvňuje jej pozitívne pôsobenie na zdravie.

Máte sedavé zamestnanie? Bolestí chrbtice a hrbenia sa viac nemusíte obávať. Sedlová stolička Salli zaručí, že budete počas celého sedenia sedieť rovno a tak neustále posilňovať chrbtové svaly. Sedlová stolička Salli podporuje zdravé sedenie. Sedlovú stoličku Salli môžete využiť doma alebo v kancelárii, tiež sú veľmi populárne v zamestnaniach ako lekár, zubný lekár, zverolekár, masér, fyzioterapeut, kozmetička a v ďalších, kde sa sedí počas pracovného dňa.

Sedlová stolička Salli je špeciálne vyvinutý koncept, ktorý sa postará o rovné sedenie, bez akéhokoľvek hrbenia. Stolička Salli vychádza zo spôsobu sedenia v konskom sedle. Pri sedení na stoličke sú nohy roztiahnuté. Tomu spôsobu sedenia hovoríme jazdecká pozícia. Pri správnom sedení pomáhate a chránite nie len svoje zdravie, ale zvyšujete aj svoju produktivitu pri práci.

salli-dynamicka-stolicka-135-stupnov-zdrava-poloha-tela-1Sedenie na Salli sedlovej stoličke podporuje správne držanie celého chrbta vyrovnane v správnej polohe. Zvláštnosťou sedlovej stoličky Salli je, že nie je potrebná opierka chrbta, lebo pri sedení na sedlovej stoličke Salli je chrbtica v takej istej polohe ako pri stoji. Hmotnosť celého tela spočíva na sedacej kosti a na svaloch nôh, ale nie na sedacích svaloch. Sedlová stolička Salli s deleným sedadlom netlačí na oblasť genitálií. Ani počas dlhého sedenia sa neobjavuje stuhnutosť a stŕpnutosť, užívateľ zostáva čulý po celý pracovný deň. Počas sedenia na Salli sedlovej stoličke sú kolená v 135° uhle, čo je podľa výskumov najšetrnejšou pozíciou pre kĺby. Taký istý uhol zvierajú aj stehná a horná časť tela, čo znižuje možnosť vzniku artritídy (zápalu kĺbov). Pri sedení na sedlovej stoličke Salli je v spodnej časti tela správny lymfatický a krvný obeh, čím sa zabráni vzniku kŕčových žíl a opuchov nôh.

Sedlovú stoličku Salli Basic Light dodávame s poťahom v troch rôznych farbách. K sedlovej stoličke Salli Light Basic je možné doobjednať aj farebné kolieska Salli Soft Standard Castor.

Pri výrobe sedlovej stoličky Salli sú použité iba kvalitné materiály, ktoré sú zárukou pohodlia pri sedení. Základný model stolička Salli Basic Light sa však nevyrába vo Fínsku, ale sériovo v Číne a pod dohľadom fínskej spoločnosti Salli. Je tu lacnejšia pracovná sila, použité materiály sú cenovo dostupnejšie a preto je stolička Salli Light Basic dostupnejšia širšiemu okruhu zákazníkov. Tvar a koncept sedlového sedadla je však zachovaný a je patentovaný firmou Salli. Záručná doba na ekonomický model je 2 roky, kým na ostatné modely vyrábané vo Fínsku poskytuje výrobca záruku až 10 rokov. Firma Salli sa môže chváliť s rôznymi medzinárodnými oceneniami dizajnu a kvality. Fínskej firme je dôležité, aby všetky tvrdenia o zdravom sedení na sedlových stoličkách Salli odôvodnil aj vedeckým výskumom, aby sa mohol odlíšiť od klasických stoličiek, ktoré síce majú podobný tvar sedadla, ale neponúkajú ten zdravý komfort, ako stoličky Salli.

Na sedlovej stoličke Salli sa sedí vyššie ako na obyčajnej, pozrite si preto pred používaním video návody ako správne nastaviť výšku sedlovej stoličky Salli. Pre 100% účinok pri sedení na sedlovej stoličke Salli je tiež dôležité zvoliť aj správnu výšku pracovného stola.

TA3_logotechpedia-logo Prečítajte si odborný článok a pozrite si video technologického magazínu Techpedia televízie TA3 o revolučných sedlových stoličkách Salli.

Prečo si vybrať sedlovú stoličku Salli Light Basic:

 • jedinečný koncept sedenia
 • jazdecká pozícia pri sedení
 • prevencia proti bolestiam chrbtice
 • spaľovanie kalórií vďaka možnosti pohybu na stoličke
 • urýchľuje metabolizmus
 • znižuje riziko dysfunkcie erekcie
 • zlepšuje krvný obeh
 • pomáha rehabilitovať svaly panvového dna

Salli - stolička v tvare sedla

Podobný produkt

 • sedlova stolicka salli twin otv Doprava zadarmo Kód: TWIN/NIZ2
  Sedlová stolička SALLI Twin 24 farieb
  Výroba na mieru (3 týždne) Značka: Salli Záruka: 10 rokov
  Jedinečná stolička Salli Twin je založená na unikátnom koncepte sedlového sedenia. Sedenie na stoličke simuluje sedenie v jazdeckom sedle, vďaka ktorému...

  od €762
 • sedlova stolicka salli swing otv Doprava zadarmo Kód: SWING/NIZ
  Sedlová stolička SALLI Swing 24 farieb
  Výroba na mieru (3 týždne) Značka: Salli Záruka: 10 rokov
  Unikátny koncept sedlovej stoličky Salli s hojdacím mechanizmom Swing Vás presvedčí o tom, že zdravé sedenie nie je mýtus. Stolička Salli Swing využíva...

  od €811
 • salli ergonomicka sedlova stolicka black otv Doprava zadarmo Kód: MULTIADJ/NIZ
  Sedlová stolička Salli MultiAdjuster 24 farieb
  Výroba na mieru (3 týždne) Značka: Salli Záruka: 10 rokov
  Unikátna sedlová stolička Salli je skvelým riešením počas dlhého sedenia. Sedlová stolička Salli s mechanizmom MultiAdjuster je vyvinutá tak, aby...

  od €886
 • sedlova stolicka salli swingfit sedadlo otv Doprava zadarmo Kód: SWINGFIT/VYS2
  Sedlová stolička Salli SwingFit 24 farieb
  Skladom (dod. do 24h) (1 ks) Značka: Salli Záruka: 10 rokov
  Jedinečná sedlová stolička Salli s hojdacím mechanizmom SwingFit je založená na špeciálne vyvinutom princípe sedenia. Stolička Salli SwingFit využíva...

  od €899
Šírka sedadla 41 cm
Dĺžka sedadla 33,5 cm
Šírka základne 58 cm
Nastaviteľná výška - nízka postava 44,5 - 58 cm
Nastaviteľná výška - stredná postava 55 - 71 cm
Nastaviteľná výška - vysoká postava 61 - 86,5 cm
Hmotnosť 5,8 kg
Nosnosť 100 kg

Ako použiť stoličku Salli - dlhá verzia


Ako zostaviť stoličku Salli


Nastavenie pozície pri sedení pred stolom


Salli animácia o zdravotných výhodách stoličiek Salli


Salli pre dobré sedenie


Salli Saddle chair - stolička v tvare sedla


Salli Saddle Chair doma, pri práci s počítačom


Salli Saddle Chair pri manikúre


Salli Saddle Chair v domácnosti


Salli Saddle Chair v kancelárii


Salli Saddle Chair v kozmetike


Salli Saddle Chair v zdravotnej starostlivosti


Salli Saddle Chair v zdravotnej starostlivosti


Salli Saddle Chair v zdravotnej starostlivosti a farmácii


Salli Saddle Chair vo fyzioterapii


Salli Saddle Chair: Sedenie pre dobrý život


Salli v TV programe Jaksa Paremmin (Cítiť sa lepšie)


Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DB Avatar autora | 9.10.2020
So stoličkou som spokojná. Je to trošku iný posed ,ale zo zdravotného hľadiska je radosť na nej sedieť.