Masszázs Manufaktúra

masszazs-manufaktura-logo-250

Vývoj masážnych olejov Masszázs Manufaktúra je založený na základných poznatkoch z oblasti masáže a boli vyvinuté profesionálnymi masérmi. Najvyššou prioritou pri výrobe olejov z profesionálneho hľadiska je ich kĺzavosť a zloženie vzhľadom na starostlivosť o pleť. Firma počas vývoja olejov testovala množstvo základných olejov a olejových zmesí, kým sa dopracovala k dnešnému zloženiu masážnych olejov.

Masážne oleje Masszázs Manufaktúra sú ideálne na prácu počas masáže, príliš sa nekĺžu, nelepia sa a predčasne netuhnú. Masszázs Manufaktúra pri vývine svojich olejov dbá hlavne na vlastnosti masážnych olejov, cenu použitých zložiek, aby boli dostupné aj pre bežných používateľov, na výber odlišných od na trhu dostupných vôní, a použitie éterických olejov namiesto vonných látok. Na rozdiel od ostatných výrobcov masážnych olejov firma Masszázs Manufaktúra neponúka klasické vône ako rozmarín, levanduľa, mäta, pomaranč-škorica, namiesto toho experimentuje s exkluzívnymi a exotickými vôňami nedostupných na domácom trhu. Dobrým príkladom je masážny olej s vôňou obľúbeného letného kokteilu Mojito, jemná ženská vôňa Japonskej orchidei alebo osviežujúca a markantná vôňa Wasabi.

Naša firma je výhradným dovozcom masážnych olejov Masszázs Manufaktúra pre SR a ČR, v prípade záujmu o distribúciu olejov napíšte na info@fabulo.sk. 

8 položiek celkom
plachta na masazny stol z lisovaneho vlakna | 80x200 cm
€10,90

Plachta na masážny stôl z lisovaného syntetického vlákna poskytuje ideálnu ochranu čalúnenia masážneho stola počas masáže.

Kód: MAN-10152-06
masszazs manufaktura masazny olej japonska orchidea 250-1000ml
Tip
od €7,10

Prírodný rastlinný masážny olej Japonská orchidea je dokonalým spojením jemnej ženskej vône JAPONSKEJ ORCHIDEY a požiadaviek masérskej profesie.

Kód: 1763
masszazs manufaktura masazny olej marocke korenie 250-1000ml
od €7,10

Prírodný rastlinný masážny olej Marocké korenie spája v sebe korenistú vôňu Afriky a tajomného východu.

Kód: 1716
masszazs manufaktura prirodny rastlinny masazny olej mango broskyna
od €7,10

Prírodný rastlinný masážny olej Mango-Broskyňa je dokonalým spojením tropickej ovocnej vône MANGA a sladkej vône BROSKYNE s požiadavkami masérskej profesie.

Kód: 1720
masszazs manufaktura masazny olej mojito 250-1000ml
od €7,10

Prírodný rastlinný masážny olej Mojito v každom ročnom období, ale najmä v letných horúčavách pôsobí osviežujúco.

Kód: 1318
masszazs manufaktura masazny olej marakuja 250-1000ml
od €7,10

Prírodný rastlinný masážny olej Marakuja spája v sebe sladkú vôňu kvetov a arómu čerstvého ovocia, vytvárajúc mediteránsku atmosféru.

Kód: 1715
masszazs manufaktura masazny olej slivka zazvor 250-1000ml
od €7,10

Prírodný rastlinný masážny olej Slivka-Zázvor je dokonalým spojením ovocnej vône SLIVKY, korenistej vône ZÁZVORU a požiadaviek masérskej profesie.

Kód: 749
masszazs manufaktura masazny olej zakladny 250-1000ml
od €7,10

Rozhodovanie o vôni prírodného masážneho oleja základného je vo Vašich rukách.

Kód: 1760

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom