Masszázs Manufaktúra

masszazs-manufaktura-logo-250

Vývoj masážnych olejov Masszázs Manufaktúra je založený na základných poznatkoch z oblasti masáže a boli vyvinuté profesionálnymi masérmi. Najvyššou prioritou pri výrobe olejov z profesionálneho hľadiska je ich kĺzavosť a zloženie vzhľadom na starostlivosť o pleť. Firma počas vývoja olejov testovala množstvo základných olejov a olejových zmesí, kým sa dopracovala k dnešnému zloženiu masážnych olejov.

Masážne oleje Masszázs Manufaktúra sú ideálne na prácu počas masáže, príliš sa nekĺžu, nelepia sa a predčasne netuhnú. Masszázs Manufaktúra pri vývine svojich olejov dbá hlavne na vlastnosti masážnych olejov, cenu použitých zložiek, aby boli dostupné aj pre bežných používateľov, na výber odlišných od na trhu dostupných vôní, a použitie éterických olejov namiesto vonných látok. Na rozdiel od ostatných výrobcov masážnych olejov firma Masszázs Manufaktúra neponúka klasické vône ako rozmarín, levanduľa, mäta, pomaranč-škorica, namiesto toho experimentuje s exkluzívnymi a exotickými vôňami nedostupných na domácom trhu. Dobrým príkladom je masážny olej s vôňou obľúbeného letného kokteilu Mojito, jemná ženská vôňa Japonskej orchidei alebo osviežujúca a markantná vôňa Wasabi.

Naša firma je výhradným dovozcom masážnych olejov Masszázs Manufaktúra pre SR a ČR, v prípade záujmu o distribúciu olejov napíšte na info@fabulo.sk. 

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 8 položiek celkom