Masážna pomôcka BlackRoll® Needleroller

 
  • 1 z 7
 

Masážna pomôcka BlackRoll® Needleroller stimuluje nervové zakončenia na pokožke a v horných vrstvách fascie, tým sa podporuje zdravie a pohoda. Stimuláciou sa tkanivá optimálne pripravia na následné terapeutické ošetrenia. BlackRoll® Needleroller je ideálny na reflexnú masáž, stimuláciu akupunktúrnych zón a zároveň zvyšuje krvný obeh.

Dostupnosť Skladom (dod. do 24h) (> 5 ks)
Môžeme doručiť do
19.1.2022
Cena €33,25 bez DPH
€39,90    
Kód tovaru BRNEED
Značka BlackRoll
Kategória Masážne pomôcky na automasáž
Záruka 2 roky
 

Masážny nástroj BlackRoll® Needleroller je ideálna pomôcka na stimuláciu pokožky celého tela, najmä povrchových fascií. Používanie napomáha regulácii produkcie kolagénu a elastínu. Výrazne sa zvyšuje krvný obeh na ošetrovanom mieste a znižuje sa pocit bolesti. Masážna pomôcka podporuje regeneráciu, zlepšuje pružnosť a odolnosť tkanív. Ideálna je na stimuláciu pokožky pred reflexnou terapiou alebo akupunktúrou.

Vyvíjaním tlaku a pohybom po pokožke sa aktivujú nervové zakončenia na koži. Účinok je založený na stimulácii reflexných zón kovovými hrotmi BlackRoll® Needleroller, ktoré sú usporiadané tak, aby nijako nepoškodili pokožku.  

Rozmery:  
  • 26 x 9 x 6,5 cm
  • Hmotnosť: 180 g

Upozornenie: V prípade výrazného začervenania alebo podráždenia pokožky znížte tlak, alebo masáž s nástrojom Needleroller prerušte. Pokiaľ sa stimulácia pokožky zdá príliš intenzívna, vložte na zjemnenie tenkú tkaninu medzi pokožku a masážnu pomôcku Needleroller. 

Pokiaľ trpíte  niektorým z nasledujúcich príznakov, konzultuje použitie Needleroller s lekárom:
akútne infekčné ochorenia, akútne a horúčkovité stavy pri chronických ochoreniach, akútna trauma alebo ochorenie (zlomeniny kostí, krvné zrazeniny, trombóza), kardiovaskulárne ochorenia, kŕčové žily, kožné choroby, stavy po operácii, pokožka s popáleninami alebo omrzlinami, počas užívania liekov znižujúcich zrážanlivosť krvi a počas tehotenstva.

Podobný produkt

Rozmery 26 x 9 x 6,5 cm
Hmotnosť 180 g

BlackRoll® Needleroller


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: