Kruhová opierka na nohy Salli Foot Support

 
 • 1 z 5
 

Kruhová opierka na nohy Salli Foot Support zvyšuje pohodlie a bezpečnosť pri práci a zároveň je efektným doplnkom sedlových stoličiek Salli. Opierka nôh poskytuje pevnú oporu nôh a chodidiel.

Dostupnosť Výroba na mieru (3 týždne)
Môžeme doručiť do
8.2.2022
Cena €57,50 bez DPH
€69    
Kód tovaru SALLFOOT
Značka Salli
Kategória Sedlové stoličky
Záruka 2 roky
 

Komfort pri sedení má vplyv nie len na zdravie, ale aj na efektivitu práce. Kruhová opierka na nohy Salli Foot Support sa odporúča na krátkodobé použitie pri zmene polohy nôh. Poskytuje podporu pri práci, ak výška pracovného stola nie je prispôsobená výške stoličky.

Doplnok v tvare uzavretého kruhu poskytuje oporu pre nohy pri situáciách, keď stoličku využíva viacero osôb s rôznou výškou (napr. striedanie s deťmi, alebo pri práci v pokladni. Ak potrebujete mať svoje chodidlá opreté, ideálnym doplnkom je opierka nôh Salli Foot Support.

Kruhovú opierku na nohy Salli Foot Support je možné objednať len spolu so sedlovou stoličkou Salli (okrem Salli Light Basic)!

 

Podobný produkt

 • salli swingfit cierna allround opierka na lakte Doprava zadarmo Kód: SALALLROU/KOZ
  Opierka rúk Salli Allround
  Výroba na mieru (3 týždne) Značka: Salli Záruka: 2 roky
  Voliteľné príslušenstvo pre ergonomické sedlové stoličky Salli, ktoré poskytuje oporu pre hornú časť tela. Salli Allround zjednodušuje otáčanie do strán a...

  €319
 • salli standard castor Kód: SALLCAST/CER
  Farebné kolieska pre sedlové stoličky Salli Soft Standard Castor
  Výroba na mieru (3 týždne) Značka: Salli Záruka: 2 roky
  Farebné kolieska Salli Soft Standard Castor sú trendovým doplnkom k stoličkám Salli pre všetkých milovníkov farieb, pohodlia a precíznych detailov.

  €10

How to install Salli Foot Support Ring


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: