Kozmetický prístroj Giovanni Classic Elektrostimulácia

Kód: ACS-20192-06
Novinka
Značka: Giovanni
€319 €265,83 bez DPH
Skladom u dodávateľa (4 dni)
Môžeme doručiť do:
9.2.2023

Elektrostimulátor je špeciálne zariadenie vhodné do salónov krásy, ktoré využívaním striedavého elektrického prúdu podporuje zoštíhlenie a vyformovanie postavy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrostimulátor Giovanni Classic X10 Turbo je určený na zoštíhlenie problematických partií tela alebo tváre. Funguje na princípe využívania striedavého prúdu na stimuláciu svalov, vďaka ktorému dochádza k vyformovaniu a zoštíhleniu postavy. Účinky jedného ošetrenia sa dajú porovnať s dvojhodinovým tréningom v posilňovni.

Elektrostimulácia na zoštíhlenie je bezbolestná metóda, ktorá môže byť skvelou metódou na podporenie snahy schudnúť. Klient môže pocítiť chvenie, mravčenie či brnenie. Samozrejme, ideálne výsledky sú dosiahnuteľné vtedy, keď postupne upraví aj stravovacie zvyklosti, pitný režim a do životného štýlu zaradí aspoň nejakú kardio aktivitu, napríklad chôdzu.

Kozmetický prístroj Giovanni Classic na elektrostimuláciu sa stane vyhľadávaným pomocníkom na zoštíhlenie v každom salóne krásy. Ocenia ho nielen spokojné klientky, ktoré vďaka nemu nemusia tráviť dlhé hodiny v posilňovni, ale za zmienku stojí aj jednoduché a intuitívne ovládanie pomocou obrázkového displeja a tekutých kryštálov.

Elektrostimulátor na vyformovanie a zoštíhlenie postavy má atraktívny taliansky dizajn. Na výber máte 9 programov a pestrú paletu elektród na telo, čo umožňuje formovať a zoštíhliť rôzne partie tela, napríklad triceps či stehná.

Súčasťou prístroja sú:

  • 10 popruhov na uchytenie elektród
  • 10 veľkých elektród na telo
  • 10 malých elektród na telo
  • 2 elektródy na hrudník
  • 2 nalepovacie elektródy na tvár
  • sada káblov
  • napájací kábel

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetické prístroje na telo
Záruka: 2 roky
Napätie: 220-240 V
Výkon: 30 W
Impulzná frekvencia: 100 Hz , 125 Hz, 200 Hz, 500 Hz
Amplitúda impulzov: 2mA/4us
Rozmery prístroja: 48 x 31 x 13 cm
Hmotnosť: 4,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: