Kancelárska stolička Neseda Premium 6 farieb

Kód: ZDRSTNESEDDR/ZLT ZDRSTNESEDDR/CER ZDRSTNESEDDR/ZEL ZDRSTNESEDDR/TYR ZDRSTNESEDDR/SED ZDRSTNESEDDR/CIE Zvoľte variant
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
dynamicka stolicka kancelarska neseda premium dubova opierka
€1 149 €957,50 bez DPH
Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Farba čalúnenia
Operadlo
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Stolička NESEDA Premium je špeciálne navrhnutá pre tých, ktorí trávia veľa hodín v práci a potrebujú chrániť svoj chrbát. Vďaka šiestim nastaviteľným polohám umožňuje stolička sedieť vždy pohodlne a zároveň bezpečne. Je spojením prepracovaného dizajnu a funkčnosti. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Filozofiou stoličky Neseda je, že zdravé sedenie je len mýtus a správna poloha na sedenie neexistuje! Väčšina zdravotných stoličiek uprednostňuje jednu - správnu polohu na sedenie. Pohyb je však prirodzenou súčasťou života. Kancelárska stolička Neseda umožňuje dynamický, aktívny a zdravší životný štýl. Striedanie polôh počas sedenia - nesedenia je zdraviu prospešné. Celodenné sedenie spôsobuje fyzickú degeneráciu, preto je potrebné, aby sedenie bolo prerušované s prestávkami v rôznych polohách. Pri tomto spôsobe sedenia je kancelárska stolička Neseda ideálna!

Kancelárska stolička Neseda Premium s estetickým a funkčným dizajnom je unikátne navrhnutá tak, aby ste si pri sedení mohli zvoliť z minimálne 5 rôznych polôh sedenia, ďalšie pozície je už len na fantázii používateľa. Jednotlivé polohy sú prispôsobené prirodzeným polohám ľudského tela a nezaťažujú chrbticu, čo má pozitívny vplyv na kreativitu, produktivitu a celkové zdravie.

Stolička pre dynamické sedenie Neseda je vyrobená na Slovensku z prémiových materiálov. Pri výrobe sú použité len drevo a kovMultifunkčná mechanika dáva možnosť nastavenia troch aretačných polôh pre chrbát, možnosť nastavenia odporu operadla a možnosť posúvania sedadla. Úzka opierka chrbta umožňuje sedieť vystreto a polohu obkročmo s opretím na prsia. Molitanová časť ideálne podopiera spodnú časť chrbtice. Sedadlo je dostatočne veľké aj na polohu v tureckom sede. Stolička je vybavená samozaisťujúcimi kolieskami. Použité materiály, precízne spracovanie a ručná výroba je zárukou vysokej kvality.

Vlastnosti kancelárskej stoličky Neseda Premium:
  • ručne vyrobená opierka chrbta z dubového dreva
  • sedadlo s kvalitným molitanom
  • oderu odolná látka polstrovania
  • špeciálne upravená stredová časť pre zníženie tlaku na genitálie
  • určená do výšky postavy 190 cm
  • hmotnosť 17 kg
  • nosnosť 100 kg

Možnosti sedenia na kancelárskej stoličke Neseda Premium:

klasicke_sedenie
Klasické sedenie

Poloha v klasickom sede je vhodná pri zvýšenej koncentrácii a väčšej sústredenosti na najdôležitejšie úlohy v práci. Anatomická opierka pomáha sedieť pohodlne a zdravšie. Robustná podpora v krížovej oblasti zabraňuje skracovaniu bedrových a driekových svalov. Klasické sedenie však treba často meniť za iné polohy. Konštrukcia dynamickej stoličky to umožňuje. 

dynamicka-stolicka-neseda-turecky_sed
Turecký sed

Turecký sed je jednou z najobľúbenejších pozícií, ktoré stolička umožňuje využiť. Vďaka zmene polohy oproti klasickému sedu zapojíte aj svaly a fascie, ktoré pri klasickej polohe nie sú aktívne. Pri tureckom sede sa budete cítiť pohodlne a zároveň sústredene. 

dynamicka-stolicka-neseda-klak
Sed v kľaku

Sed v kľaku je jednou z najprirodzenejších polôh tela aj vďaka tomu, že sa pri nej cítite uvoľnene, no zároveň koncentrovane.

dynamicka-stolicka-neseda-sedenie-naopak-podopretie-o_brucho
Sedenie naopak s podopretím o brucho

Ak prídu na rad kreatívne úlohy alebo skupinové porady (brainstorming), sedenie naopak s podopretou bradou, bruchom alebo prsiami o operadlo je skvelou polohou, ako sa uvoľniť. Vďaka možnosti kolísania na stoličke môže nadobudnúť táto pozícia aj meditačný charakter.

dynamicka-stolicka-neseda-podopieranie-pri-stoji-statie
Podopieranie sa pri stoji

Pri práci v stoji, alebo za výškovo nastaviteľným stolom využite stoličku v polohe podopieranie pri stoji.

dynamicka-stolicka-neseda-hlboky-drep
Hlboký drep - squat

Polohe v hlbokom drepe je príjemná, oddychová poloha, v ktorej sa dokonalo uvoľníte. Skrátené svaly sa postupne predĺžia. Je to najdôležitejšia poloha a snažte sa vydržať v nej čo najdlhšie a najčastejšie. Squat má antidegeneračný a rehabilitačný charakter.

dynamicka-stolicka-neseda-certifikat

 

Kancelárska stolička Neseda Premium bola testovaná v skúšobni nábytku na Lesníckej a drevárskej fakulte Mendelovej Univerzity v Brne (protokol číslo N-007-17).
Stolička spĺňa požiadavky Európskych noriem na testovanie kancelárskeho nábytku STN EN 1335.

 

Výroba a dodanie

Kancelárska stolička Neseda Premium sa vyrába ručne a s osobitou na zákazku. Pri výrobe sa používajú iba vysoko kvalitné materiály (drevo a kov). Dodacia lehota daná výrobcom je cca 7-14 dní. Požadujeme platbu vopred v celkovej výške objednávky, zálohová faktúra Vám bude zaslaná po potvrdení objednávky. 

Dodatočné parametre

Kategória: Ergonomické kancelárske stoličky
Záruka: 3 roky
Rozmery sedadla: 63 x 53 cm
Výška: 98 - 119 cm
Výška sedadla: 46 - 57 cm
Hmotnosť: 17 kg
Nosnosť: 100 kg

NESEDA funkcie

NESEDA kancelárska stolička

NESEDA použitie

NESEDA pozície

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: