Fasciq

Logo_Fasciq

 

Holandská značka FASCIQ® je súčasťou skupiny THYSOL FASCIQ®, ktorá je popredným výrobcom inovatívnych zdravotníckych pomôcok. Spája v sebe dlhoročné znalosti, výskumy a overenú kvalitu na poli fyzioterapie a rehabilitačných pomôcok (rollerov, baniek, fasciálnych nožov či tejpov). Je tiež odporúčanou značkou svetoznámeho nemeckého doktora a autora množstva odborných publikácií Roberta Schleipa.

5 položiek celkom
fascia noz - fasciq artist | chirurgicka nerezova ocel
€95

Napätie a zrasty v spojivových tkanivách odhalí fascia nôž Fasciq Artist, zároveň blokády odstráni, zníži bolesť a zlepší pohyblivosť.

Kód: QUI-300121-07
fascia noz fasciq kiss | 1
Novinka
€95

Fascia nôž - Fasciq Kiss je vyrobený z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele a poslúži profesionálnym terapeutom na uvoľnenie fascií.

Kód: QUI-30171-07
fascia noz fasciqsmall handle bar | 1
Novinka
€109

Fasciq Small handle bar je vyrobený z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele a poslúži profesionálnym terapeutom na uvoľnenie fascií.

Kód: QUI-30172-07
Fascia noz - Fasciq Drop | chirurgicka nerezova ocel
€95

Napätie a zrasty v spojivových tkanivách odhalí fascia nôž Fasciq Drop, zároveň blokády odstráni, zníži bolesť a zlepší pohyblivosť.

Kód: QUI-300101-07
Fascia noz - Fasciq Wave | na uvolnenie fascii
Fascia nôž - Fasciq Wave 17 cm
Dostupné v marci 2024
€139

Fascia nôž - Fasciq Wave je vyrobený z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele a poslúži profesionálnym terapeutom na uvoľnenie fascií.

Kód: QUI-300100-07

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom