Elektrické lehátko Aveno Life Linea V3 184*71 cm | 88,5 kg | béžová

Kód: HAB-10132-13
€1 483 €1 235,83 bez DPH
Vypredané

Elektrické lehátko Aveno Life Linea V3 je vybavené 3-dielnou ležiacou plochou riadenou prepínačom medzi tromi, vysoko kvalitnými, nezávislými motormi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrické lehátko Aveno Life Linea V3 sa vďaka možnosti polohovania hornej a dolnej časti odporúča do masážnych a kozmetických salónov. Elektrické lehátko má výnimočne stabilnú konštrukciu, ako aj komfortnú ležiacu polohu s automaticky regulovateľnou opierkou lakťov.

Elektrické lehátko Aveno Life Linea V3 sa vyznačuje elektrickou reguláciou výšky stola pomocou nožného i ručného spínača, tromi nezávislými robustnými a kvalitnými motormi. Lehátko má pohodlné, na dotyk príjemné čalúnenie Skin Touch s hrúbkou 7,5 cm. Elektrické lehátko dodávame v béžovej farbe čalúnenia. Dve kolieska umožňujú ľahšie premiestňovanie stola. Pohodlné opierky na lakte sa automaticky nastavujú do polohy operadla. Špeciálne nohy zvyšujú stabilitu stola. Robustný kovový rám je vybavený špeciálnymi stabilizátormi.

Súčasťou elektrického lehátka je opierka hlavy nastaviteľná v dvoch polohách, opierka hlavy na kozmetické účely, predná podložka pod ramená a polvalec pre kozmetické účely.

Čalúnenie Skin Touch Premium:

Čalúnenie Skin Touch Premium je príjemné na dotyk, mäkké a vysoko kvalitné PU čalúnenie, dokonalé na relaxačnú masáž, odolné proti oteru a ohybu, vplyvom olejov a telesných tekutín. Farba čalúnenia zachováva svoju intenzitu po dlhé roky. Čalúnenie je nehorľavé, neobsahuje ftaláty ani uhľovodíky. Testované a certifikované - spĺňa prísne kritériá kvality Aveno Life.

Elektrické lehátko Aveno Life Linea V3 sa vyznačuje:

Set Aveno Life linea V3 obsahuje:

Aveno Life Linea V3:

Dodatočné parametre

Kategória: Pevné elektrické lehátka
Záruka: 2 roky
Kategória šírky stola: 70-71 cm
Kategória dĺžky stola: 180-186 cm
Konštrukcia - materiál: kovové
Konštrukcia - typ: pevné / stacionárne, elektrické
Dĺžka: 184 cm
Šírka: 71 cm
Výška: 44 - 98 cm
Molitan: 7,5 cm
Hmotnosť: 88,5 kg
Nosnosť: 187 kg

Elektrické lehátka Aveno Life Linea

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: