Letný výpredaj so zľavami až -25%! Platí do 4.7.2022 s kódom: LETO25

Test produktu - Akupresúrna masáž s pichľavým ježkom

Teraz Vám predstavím jednoduchú a viac účelne využiteľnú pomôcku. Za jej extra využiteľnosť môžu pichliačiky vytvorené na povrchu, ktoré pri tlaku bodovo pôsobia na danú oblasť. V porovnaní s bežnými loptami s hladkým povrchom menej skáče alebo sa kotúľa, preto je jej použitie na tele jednoduchšie.

Sada akupresúrnych masážnych loptičiek Bodhi Spiky Ball obsahuje loptičky rôznej veľkosti a farby, ktoré si môžete zakúpiť zabalené v priehľadnej sieťke, - tým je praktické nie len ich skladovanie, ale aj preprava. Lopty sú vyrobené z plastu, ktorý je príjemný na dotyk, vďaka pichliačikom si pomôcku ľahko udržíte v ruke.

Keď si vezmem do ruky tieto farebné hračky, oči mojich pacientov sa bez ohľadu na ich vek rozžiaria. Nevyužívam ich iba pri cielenej, samostatnej terapii, ale aj na doplnenie ošetrení - a to formou hravých úloh, cvičení, ktoré pomôžu spestriť monotónne cviky.

Základnou funkciou loptičiek je, že sa dajú hádzať a masírujú, ale pozrime sa lepšie na možnosti ich využitia:

  • Možnosť masáže rôznych častí tela: dlane, chodidlá, chrbát, pokožka hlavy, atď. Pôsobením masáže sa uvoľnia svaly a zlepší sa cirkulácia krvi.
  • Masáž dlaní a chodidiel má cez reflexné zóny končatín a ich mikro-systémy pozitívne účinky na celé telo.
  • Loptičky sú vhodné aj na rozvoj manuálnych zručností, reflexov a koncentrácie v závislosti od toho, či loptu kotúľame, alebo hádžeme.
  • Ako pomôcka na rehabilitáciu pomáha pri posilnení úchopu, posilňuje sa stisk a zapojením pohybov zápästia zabezpečuje komplexný rozvoj. Pichľavý povrch pomáha aj pri zlepšení krvného obehu.
  • Inšpiruje k hre, čím zlepší aj pochmúrnu náladu.

 

A na záver: lopty sú vhodné pre mladých aj starších, zdravých aj chorých zároveň.

bodhi-asana-brick-tehlicka-na-jogu-test-produktu-avatar-mindennapi-torna

Autor:
Vera Vörös
fyzioterapeut

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie