Autotrakčné lehátko GraviCat

 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Autotrakčné lehátko GraviCat, známe tiež ako trakčná lavica alebo inverzný stôl je pomôcka určená pre pohodlný inverzný tréning.

Dostupnosť Skladom u dodávateľa (týždeň)
Môžeme doručiť do
31.1.2022
Bežná cena €649
Ušetríte €81 (–12 %)
Cena €473,33 bez DPH
€568    
Kód tovaru CTGRACAT
Značka Clap Tzu
Kategória Autotrakčné lehátka
Záruka 2 roky
 

Trakčná lavica CraviCat je vhodná na inverznú liečbu, ktorá podporuje rehabilitáciu chrbtice a zmierňuje bolesť chrbta. Inverzný stôl slúži na umiestnenie pacienta do pozície, kedy hlavou smeruje smerom k zemi. Táto poloha znižuje pocit tlaku medzi stavcami, napína svaly a pomáha pri posturálnej korekcii. Dekompresia chrbtice môže zmierniť bolesť chrbta a zároveň tréning vedie k oživeniu chrbtových svalov, ktoré potom lepšie podporujú chrbticu.

Väčšina inverzných trénerov pracuje s fixáciou na nohách a zabezpečuje, aby hlavné zaťaženie bolo na spodnej časti chrbta a krížová kosť visela. S GraviCatom je ťažisko podporované uprostred tela a uľahčuje inverzný tréning aj pre menej trénovaných pacientov.

Vývoj GraviCat prebiehal v spolupráci s tréningovými partnermi FoBiZe (zakladajúci člen Spolkového zväzu lekárskeho vzdelávacieho centra). Pred použitím sa poraďte so svojím odborným lekárom alebo fyzioterapeutom. Autotrakčné lehátko je zdravotnícka pomôcka podľa smernice MDD 93/42 / EEC pre triedu I.

Terapeutické výhody trakčnej lavice GraviCat: 
  • špeciálny dizajn umožňuje dekompresiu chrbtice
  • podpora rehabilitácie chrbtice
  • predĺženie chrbtice a chrbtových svalov
  • zlepšenie krvného obehu
  • zníženie svalového tonusu
  • ľahká používateľnosť aj pre menej tréningovaných pacientov

Maximálna výška pacienta: 195 cm
Maximálna hmotnosť pacienta: 135 kg

Dodanie

Autotrakčné lehátko GraviCat je skladom u dodávateľa. Tovar Vám dodáme priamo od výrobcu do jedného týždňa. Platba je možná iba vopred bankovým prevodom alebo kartou.

Poštovné pre autotrakčné lehátko GraviCat: 29 €

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: