Aniosyme Prime - čistiaci a dezinfekčný prípravok na lekárske a chirurgické nástroje 750 ml

Kód: ECL-10121-06/750
Novinka
Značka: Ecolab
€15,50 €12,92 bez DPH €0,21 / 10 ml
Skladom (dod. do 24h) (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.9.2022

Čistiaci a dezinfekčný prostriedok na masážne, kozmetické a zdravotnícke pomôcky vo forme peny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistenie a dezinfekcia v kozmetickom či masážnom salóne i zdravotníckych zariadeniach sa nezaobíde bez prípravku Aniosyme Prime. Je skvelou alternatívou dekontaminačného roztoku používaného na lekárske nástroje. Funguje na báze peny, ktorá odstráni znečistenie kontaminovaného nástroja pri ďalšom skladovaní alebo transporte až na dobu 72 hodín, teda dovtedy, kým bude vyčistený manuálne alebo prístrojovo.

Zloženie Aniosyme Prime zabraňuje vysychaniu povrchu a pena rovnomerne pokryje nástroj. Antimikrobiálne účinky sa prejavujú už od 15 minút pôsobenia. Aniosyme Prime je vhodný na dezinfekciu a čistenie masážnych, kozmetických a zdravotníckych pomôcok, na bežne používané materiály, vrátane kože, eko kože, koženky, plastu, laminátu, hliníka a citlivých povrchov. Je však potrebné sa vyhnúť použitiu na nástroje zhotovené zo zinku a železa bez antikoróznej úpravy. 

Oceníte jednoduché použitie. Stačí, keď penu nastriekate na dno dezinfekčnej nádoby, vložíte nástroje a opäť použijete penu tak, aby boli zakryté. Minimálna doba účinnosti je 15 minút, proti TBC je potrebných 30 minút. Nádobu zakryte. Po dostatočne dlhom čase nástroje opláchnite pitnou vodou, umyte manuálne alebo prístrojovo.

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekčné prostriedky
Objem: 750 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: