6-komorový lymfodrenážny prístroj CarePump Move6 + 2 ks 6-komorové návleky na nohy

Kód: BAR-20148-03
Akcia Novinka
Značka: CarePump
€1 088 –8 % €999 €832,50 bez DPH
Na ceste od dodávateľa
Môžeme doručiť do:
15.12.2022

Profesionálny prenosný prístroj na lymfodrenáž bol navrhnutý pre fyzioterapeutov, športovcov pre dosiahnutie lepších výsledkov a na rýchlu regeneráciu pred a po fyzickej záťaži. Ľahko a jednoducho sa používa a prináša skvelé výsledky. Je vhodný aj na domácu lymfodrenáž proti celulitíde, na zoštíhlenie a odvodnenie organizmu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Metóda tlakovej masáže sa odporúča pri mnohých ochoreniach, vrátane obehového a lymfatického systému. Úlohou lymfatického systému je zbavovať organizmus škodlivín prostredníctvom lymfy. V dôsledku nezdravého životného štýlu, ako napríklad nevhodná strava, nekvalitný pitný režim či deficit pohybu, dochádza k nedostatočnému fungovaniu lymfatického systému. Vznikajú problémy ako celulitída, zadržiavanie tekutín v organizme, opuchy či syndróm ťažkých nôh.

Uvedených ťažkostí vás zbaví prenosný lymfodrenážny prístroj CarePump Move6. Okrem toho vám prinesie zoštíhlenie a stimuluje prirodzenú detoxikáciu organizmu, čím podporí celkové zdravie a vitalitu. Samozrejme, je prevenciou proti vzniku kŕčových žíl a pokožku urobí viditeľne pružnejšou. Jednoducho povedané - pomôže pri problémoch obehového a lymfatického systému. V neposlednom rade urýchli regeneráciu a je prevenciou zranení, čo ocenia nielen profesionálni športovci.

Lymfodrenážny prístroj podporuje prúdenie krvi a lymfy, čím výrazne urýchľuje regeneráciu. Ideálny je pre športovcov pred tréningom alebo súťažou za účelom dosiahnutia lepších výsledkov, ako aj po cvičení na rýchlejšiu regeneráciu a maximalizáciu tréningových efektov. Lymfodrenáž je neodmysliteľným prvkom regenerácie a prevenciou zranení na sústredeniach a vo vrchole športovej sezóny, kedy sa športovec musí udržať vo forme dlhší čas.

Profesionálny prístroj CarePump Move6 sa odporúča predovšetkým fyzioterapeutom, ktorí pracujú v teréne a športovým fyzioterapeutom. Je vhodný aj pre športovcov, ktorí chcú dosiahnuť lepšie výsledky a vyžadujú rýchlu regeneráciu pred a po fyzickej záťaži. Kozmetičky ho vo svojich ordináciách využijú pri terapiách na zlepšenie kvality kožného tkaniva a podkožia a na podporu liečby celulitídy. Je to tiež skvelá voľba pre ľudí, ktorí chcú vykonávať domácu drenážnu kúru z estetických alebo zdravotných dôvodov.

Sada obsahuje:

 • prístroj CarePump Move6
 • 2x 6-komorová manžeta na nohu
 • 2x vzduchová trubica
 • dvojitý rozdeľovač
 • nabíjačka
 • praktická prenosná taška

CarePump Move6 sa jednoducho ovláda. Má šikovné rozmery 26 x 13 x 9,5 cm a nízku hmotnosť iba 2 kg, preto sa ľahko prenáša. Benefitom je i napájanie na batérie. To sú hlavné dôvody, prečo ho milujú aj športovci a fyzioterapeuti, ktorí často cestujú. Prácu uľahčí aj mobilným fyzioterapeutom pracujúcim so športovcami. Pohodlná prepravná taška je nielen nevyhnutná pri cestovaní, ale tiež uľahčuje jej skladovanie.

6-komorový lymfodrenážny prístroj, s prekrývajúcimi sa manžetami, je vybavený 5 režimami fungovania, čiže spôsobmi nafukovania manžiet. Režim A sa odporúča na relaxáciu a zmiernenie stresu, režim B a C je stvorený na liečbu opuchov, režim D je určený na regeneráciu po tréningu. Režim E spája režimy A a B. Tlak sa dá nastaviť v rozmedzí 30 - 250 mmHg. Plusom je aj možnosť vypnúť jednotlivé komory a nastaviť dĺžku procedúry od 10 - 60 minút.

Veľkosť návlekov dolných končatín:

CarePump MOVE6 obsahuje 2 návleky na dolné končatiny, ktoré sa po nafúknutí prispôsobia telu.

 • Obvod stehien (v najširšom bode): 70 cm
 • Obvod stehien (v strede): 59 cm
 • Obvod kolien: 52 cm
 • Obvod lýtka: 48 cm
 • Obvod členka: 44 cm
 • Stehná - 88 cm
 • Stehenný metatarz - 101 cm
 • Prsty-päta - 30 cm

Technické parametre:

 • Doba ošetrenia: 10-60 min
 • Displej: grafický
 • Tlak: 30-250 mmHg

Inštalácia aj používanie zariadenia je veľmi jednoduché a intuitívne:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetické prístroje na telo
Záruka: 2 roky
Rozmery: 26 x 13 x 9,5 cm
Hmotnosť: 2 kg

Príprava zariadenia na použitie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: