6-komorový lymfodrenážny prístroj CarePump Lite6

Kód: BAR-20022-07
€969 €807,50 bez DPH
Skladom (dod. do 24h) (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023

Profesionálny lymfodrenážny prístroj CarePump Lite6 slúži na vykonávanie presoterapie aj v pohodlí domova. Prináša okamžité výsledky - zmierni celulitídu, podporí regeneráciu, zoštíhli a je prevenciou kŕčových žíl.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lymfodrenáž je spoľahlivá metóda, používaná v estetickej medicíne a pri rehabilitácii, slúžiaca na stimuláciu lymfatického systému. Ten je zodpovedný za odvádzanie odpadu z ľudského organizmu. Činnosť lymfatického systému býva narušená v dôsledku nezdravého životného štýlu, teda nevhodnej stravy, nedostatku tekutín či pohybu. Dôsledkom zníženej funkcie lymfatického systému je zadržiavanie vody v organizme, celulitída, syndróm ťažkých nôh a podobne.

6-komorový prístroj CarePump Lite6 slúži na mechanickú lymfodrenáž, ktorej výsledky sú viditeľné už po prvej aplikácii. Vďaka nej dochádza k zmierneniu celulitídy, k navodeniu pocitov regenerácie a relaxácie, odvodneniu i zoštíhleniu. Lymfodrenáž je aj výbornou prevenciou vzniku kŕčových žíl. Patrí medzi neinvazívne metódy, lebo nenarúša celistvosť pokožky.

Je vhodný na lymfodrenáž aj v pohodlí domova a to vďaka jednoduchému ovládaniu a cenovej dostupnosti. Disponuje 6 prevádzkovými režimami a vyvíja tlak v rozsahu 20 - 220 mmHg. Oceníte ho pri ťažkostiach obehového a lymfatického systému. Zamilujú si ho aj športovci, pretože urýchľuje regeneráciu po športovom výkone a je prevenciou zranení.

Prístroj na domácu lymfodrenáž podporuje 6-komorové návleky. Má 5-palcovú obrazovku a číselník, ktoré umožňujú prehľadné nastavenie. 6 prevádzkových režimov, jemné nastavenie parametrov, možnosť vypnutia jednotlivých komôr, prekrývajúce sa manžety a tichá prevádzka sú plusy, pre ktoré sa CarePump Lite6 stane vaším obľúbeným bojovníkom proti celulitíde.

Voliteľné príslušenstvo:

                     

Technické parametre:

  • Doba ošetrenia: 1 - 120 minút
  • Displej: 5” farebný, dotykový
  • Tlak: 20 - 220 mmHg
  • Počet liečebných programov: 6
  • Úprava tempa ošetrenia: 1 - 5

Inštalácia aj používanie zariadenia je veľmi jednoduché a intuitívne:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Lymfodrenáž
Záruka: 2 roky
Rozmery: 30 x 26 x 16 cm
Hmotnosť: 3,1 kg

Príprava zariadenia na použitie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: