Zdravotná kancelárska stolička Spinergo Classic

 
Akcia Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Zdravotná kancelárska stolička Spinergo Classic je špeciálne navrhnutá ergonomická stolička pre ľudí so sedavým zamestnaním, do kancelárií alebo aj do domácností. Kancelárska stolička Spinergo Classic spája vlastnosti fitlopty a stoličky. Dynamické sedenie predchádza bolestiam chrbtice a napomáha zdravému držaniu tela.

Dostupnosť Vypredané
Bežná cena €478
Ušetríte €119 (–25 %)
Cena €299,17 bez DPH
€359
Kód tovaru ZDRKANSPICLA
Značka Spinergo
Kategória Dynamické ergonomické stoličky
Záruka 3 roky
 

Zdravotná kancelárska stolička Spinergo Classic sa odlišuje od tradičných stoličiek špeciálnym sedadlom, ktoré sa vďaka patentovanému mechanizmu pohybuje vo všetkých smeroch. Zdravotná stolička Spinergo Classic umožňuje statické aj dynamické sedenie, posilňuje chrbtové svaly, podporuje zdravé držanie tela a zabraňuje poškodeniu chrbtice.
spinergo_clasic   zdravotna-kancelarska-stolicka-ergonomicka-spinergo-classic-gif-1    zdravotna-kancelarska-stolicka-ergonomicka-spinergo-classic-gif-2  

Zdravotné kancelárske kreslo Spinergo Classic je vybavené patentovaným a klinicky testovaným systémom Move & Stop systém, ktorý umožňuje jednoducho zastaviť pohyb sedadla. Zastavenie pohybu sedadla zvyšuje účinok dynamického sedenia. Funkcia STOP je obzvlášť dôležitá v prvých dňoch, keď si telo zvyká na ergonomickú stoličku, v prípade poškodenej chrbtice alebo po operácii.

zdrave-ergonomicke-sedenie-fitlopta-zdravotna-stolicka-2

Pri klasických stoličkách s pevným sedadlom spočíva celá hmotnosť tela na chrbtici, čo môže viesť k bolestiam v krížovej oblasti. Takéto nesprávne sedenie môže časom spôsobiť preťaženie chrbtice, bolesti ramenných a šijových svalov a zníženie ich pohyblivosti. Zdravotná stolička Spinergo umožňuje aktívne sedenie, sleduje pohyby tela a tým vyrovnáva chrbticu a panvu a optimálne podporuje zdravé držanie tela. Neustály pohyb na zdravotnej stoličke posilňuje chrbtové a brušné svaly a odstraňuje bolesti chrbta a šije. Klinické štúdie preukázali, že zdravé stoličky Spinergo predstavujú najzdravší spôsob sedenia.

zdrave-ergonomicke-sedenie-fitlopta-zdravotna-stolicka

Dynamické sedenie na stoličke Spinergo Classic je najlepšou prevenciou bolesti chrbtových a krčných stavcov, posilňujú sa brušné a chrbtové svaly, prináša úľavu medzistavcových platničiek a stavcov, zlepšuje sa držanie tela, znižuje sa bolesť v už poškodenej chrbtici a pri rôznych problémoch s chrbtom. Zdravé sedenie neobmedzuje krvný obeh v celom tele, čo vedie k zlepšeniu koncentrácie a celkového zdravotného stavu.

zdrave-ergonomicke-sedenie-fitlopta-zdravotna-stolicka-3

Kancelárska ergonomická stolička Spinergo s moderným dizajnom je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Oceľ, plasty a čalúnenie, použité na výrobu ergonomickej stoličky, boli rozsiahlo testované, čím je zaistená ich dlhá životnosť a jednoduché čistenie a údržba.

Záruka

Na ergonomickú kancelársku stoličku poskytuje výrobca záruku 3 roky. Záruka sa vzťahuje na všetky súčasti výrobku.

ergonomicka-zdravotna-stolicka-zaruka-3-roky

Výroba a dodanie

Kancelárska dynamická stolička je vyrábaná s osobitou starostlivosťou. Pri výrobe sa používajú iba vysoko kvalitné materiály. Dokonalá prepracovanosť stoličiek SPINERGO spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších profesionálov. Dodacia lehota je cca 5-10 pracovných dní.

ergonomicka-zdravotna-stolicka-spinergo-zdrave-sedenie-fitlopta

Výška 78 cm
Šírka 57 cm
Hĺbka 43 cm
Výška sedadla 43 - 53 cm
Nosnosť 150 kg

Spinergo Classic


Spinergo Classic


Spinergo Classic


Pridať hodnotenie
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
I Avatar autora | 5.12.2019
Rýchle dodanie, tovar kvalitný, som spokojný.
5
MR Avatar autora | 3.10.2018
ODPORÚČAM..
5
SS Avatar autora | 21.6.2018
maximálne :)
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.