Výškovo nastaviteľné písacie stoly

Nesprávne a dlhodobé sedenie sa dnešnej dobe zaraďuje medzi civilizačné choroby a nesprávne sedenie spôsobuje herniu disku v bedrovej a krčnej chrbtici, čo vedie k skolióze, bolestiam hlavy, závratom a chronickým bolestiam chrbta. Preto vo Fabulo považujeme za dôležité ponúknuť Vám nielen zdravotné kancelárske stoličky, ale aj výškovo nastaviteľné písacie stoly.

Vysoko kvalitné, elektricky výškovo nastaviteľné stoly pre Váš komfort pri sedení alebo pri práci v stoji. Jednoduchým stlačením tlačidla nastavíte výšku stola do požadovanej polohy. Zdvíhací mechanizmus výškovo nastaviteľných stolov umožní nastavenie správnej výšky pracovnej dosky k Vašej telesnej výške, čo je nevyhnutnou podmienkou pre správne sedenie. Výškovo nastaviteľné stoly sú nevyhnutným doplnkom pre sedlové stoličky, keďže na sedlových stoličkách sa sedí vyššie ako na obyčajných stoličkách.

V našej ponuke nájdete kancelárske písacie stoly v mnohých farbách a rozmeroch: pre deti odporúčame školský písací stôl Salli, 2-segmentové pracovné stoly Hobis Motion 2 (Hobis Motion Ergo 2 so štandardným ovládaním a Hobis Motion Ergo 2M s pamäťovým ovládaním) pre výšku 140 - 180 cm a 3-segmentové kancelárske stoly (Hobis Motion Ergo 3 so štandardným ovládaním, Hobis Motion Ergo 3M s pamäťovým ovládaním) pre výšku 125-190 cm.

 

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.