Zodpovedné správanie si vyžaduje, aby sme dočasne zrušili osobný odber. Vybavovanie online objednávok pokračuje naďalej bez obmedzení. Zásielky zasielame bezplatne už pri nákupe nad 49 € a poplatok za platbu kartou sme zrušili. Platba u kuriéra je možná IBA kartou!

Podložky na dynamické sedenie

Aktívne a dynamické sedenie na nafukovacej alebo gélovej podložke odbremeňuje chrbticu, stavce a medzistavcové platničky, posilňujú sa chrbtové a brušné svaly, zlepšuje sa rovnováha a celkový postoj tela. Počas dynamického sedenia je chrbtica namiesto jednostranného a statického zaťaženia zaťažená rovnomerne a dynamicky. Dynamická podložka a balančná podložka prispievajú k zlepšeniu správneho držania tela. Výhodou nafukovacej podložky na sedenie oproti gélovému vankúšu, je možnosť regulácie výšky a dynamiky. Dynamická podložka v porovnaní so statickým sedením umožňuje viac pohybu počas sedenia, vďaka čomu je aktívnych viac svalov a kĺby sú zaťažované rovnomernejšie. Žiadna podložka na sedenie však nenahrádza pohyb, preto odporúčame, aby sedenie bolo pravidelne prerušované krátkymi prechádzkami alebo cvičením. Dynamickú podložku na sedenie možno položiť aj na zem, postaviť sa na ňu a využiť ju ako balančnú podložku na precvičenie rovnováhy. Akupresúrna balančná podložka je vhodná aj na reflexnú masáž.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • balancna podlozka Sissel Balancefit modra Akcia Kód: BPSISBALFIT/CER
  Balančná podložka SISSEL® Balancefit
  Skladom (dod. do 24h) (1 ks) Značka: SISSEL Záruka: 2 roky
  Balančná podložka SISSEL Balancefit je multifunkčnou pomôckou pre zlepšenie a posilnenie rovnováhy, koordinácie, krvného obehu a sily. 

  Pôvodne: €24,90
  Ušetríte: €2 (–8 %)

  €22,90
 • dynamicka podlozka na sedenie sissel sitfit 1 Kód: DPSISSITFIT/CER
  Dynamická podložka SISSEL® Sitfit
  Skladom (dod. do 24h) (> 5 ks) Značka: SISSEL Záruka: 2 roky
  Dynamická podložka SISSEL Sitfit poskytuje jedinečné pohodlie pri sedení na podložke. Aktívne a dynamické sedenie na podložke odbremeňuje chrbticu,...

  €29,90
 • dymanicka podlozka na sedenie Sissel Sitfit Plus Kód: DPSISSISFPL/CER
  Dynamická podložka na sedenie SISSEL® SitFit Plus + pumpička
  Skladom (dod. do 24h) (> 5 ks) Značka: SISSEL Záruka: 2 roky
  Dynamická podložka na sedenie SISSEL Sitfit Plus je ideálnym pomocníkom pri prevencii proti bolesti chrbtice.

  €31,90

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.