Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta GymBeam 38 x 25 x 10 cm

Kód: GYM-40058-03
Novinka
Značka: GymBeam
€19,95 €16,63 bez DPH
Na ceste od dodávateľa
Môžeme doručiť do:
15.12.2022

Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta - praktická pomôcka so 4 polohami na efektívne pretiahnutie chrbta a uvoľnenie napätia počas náročného dňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta je skvelá a veľmi účinná pomôcka pre osoby, ktoré trávia väčšinu dňa sedením alebo státím. Ideálne sa hodí na pretiahnutie a zníženie napätia v chrbte. Mnoho ľudí túto pomôcku využíva tiež s cieľom zlepšenia flexibility a dosiahnutia väčšieho rozsahu pohybu v chrbte a chrbtici. V neposlednom rade môže prispieť k správnemu držaniu tela pri státí aj sedení.

ergonomický tvar a dá sa nastaviť do 4 rôznych polôh. Vďaka tomu si ju môžete upraviť podľa vlastných potrieb. Prvá pozícia (najnižšia) je vhodná pre začiatočníkov a taktiež ju ocenia jedinci, ktorí sa chcú len ľahko ponaťahovať alebo nie sú príliš ohybní. Potom si môžete podložku posunúť na vyššiu úroveň, čo sa prejaví väčším prehnutím v chrbte. Zvýšite tak intenzitu pretiahnutia. Na povrchu podložky navyše oceníte vrúbkovanie, ktoré sa postará o príjemné premasírovanie chrbta počas cvičenia.

Používanie tejto pomôcky zvládne naozaj každý. Hornú vrúbkovanú časť stačí z oboch strán zasunúť do tej spodnej, ktorá je vybavená rovnobežnými drážkami pre zmenu 4 pozícií. Po nastavení požadovanej úrovne umiestnite podložku na zem. Následne sa na ňu položte tak, aby sa nachádzala približne v strednej časti vášho chrbta. Vaša chrbtica by potom mala kopírovať strednú oranžovú časť. Skúste v pretiahnutí vydržať aspoň 10 sekúnd, potom sa zdvihnite a cvik môžete zopakovať. Podložku môžete položiť aj pred chrbtovú opierku na stoličku. Poskytnete tak svojmu chrbtu extra oporu a zároveň podporíte správne držanie tela pri sedení.

Podložku na uvoľnenie a masáž chrbta oceníte doma aj v zamestnaní. Poskytne vám úľavu po náročnom dni a je vhodná aj na strečing po tréningu.

Podložka na uvoľnenie a masáž chrbta a jej výhody

  • praktická pomôcka na pretiahnutie chrbta
  • ergonomický tvar so 4 polohami
  • vrúbkovanie pre masáž chrbta
  • je vyrobená z polypropylénu (PP)
  • vhodná pre každého, kto trávi veľa času posediačky alebo postojačky
  • ideálna na pretiahnutie po náročnom dni
  • vhodná na strečing po cvičení

Dodatočné parametre

Kategória: Penové valce (Rollery)
Záruka: 2 roky
Tvrdosť: tvrdý
Povrch: akupresúrny
Dĺžka valca: 19-29 cm
Použitie: váhou tela
Rozmery: 38 x 25 x 10 cm
Materiál: Polypropylén (PP)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: