Masážna pištoľ Gymbeam VI Black 6 masážnych hláv

Kód: GYM-60141-03
Novinka
Značka: GymBeam
€79,95 €66,63 bez DPH
Skladom (dod. do 24h) (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
6.2.2023

Masážna pištoľ VI Black je inovatívna regeneračná pomôcka určená pre masérov, fyzioterapeutov, profesionálnych a rekreačných športovcov, ale je tiež výborná pomôcka na automasáž v domácom prostredí. Vďaka premyslenému systému a jednoduchému použitiu môže pomôcť znížiť stuhnutosť svalov a svalového napätia, zlepšiť prietok krvi v masírovaných svaloch, a zefektívniť tak celkovú regeneráciu alebo prípadnú rehabilitáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Masážna pištoľ VI Black je revolučnou pomôckou na zrýchlenie a zefektívnenie regenerácie. Vďaka výkonnému motoru dokáže vyvinúť rýchlosť až 3200 otáčok za minútu, čo vám pomôže zmierniť stuhnutosť svalov, ich napätie a zlepšiť prietok krvi v masírovanej oblasti. Zásluhou toho dôjde k efektívnejšiemu "metabolickému uprataniu" v podobe odstráneniu rôznych odpadových produktov energetického metabolizmu a zvýšenému prísunu kyslíka a ďalších živín nutných na rýchlu a účinnú regeneráciu svalových tkanív. Vysoký výkon umožňuje v mnohých prípadoch aktivovať aj "Trigger Pointy", čo sú 2-6 mm veľké uzlíky, ktoré sú paľpačne bolestivé a ich aktivácia môže v mnohých prípadoch výrazne uľaviť od bolesti, stuhnutosti a napätia svalov. Dobre poslúži aj v prípade automasáže fascií.

Masážna pištoľ VI Black je vybavená dotykovým LCD displejom a 30 úrovňami intenzity. Jej nízka hmotnosť (1200 gramov) a protišmyková rukoväť zaručí, že sa dobre drží v ruke a človek sa tak dokáže jednoducho pomasírovať aj sám. V štýlovom balení v podobe kufríka dostanete 6 vymeniteľných nadstavcov, vďaka ktorým môžete na svaly pôsobiť s rôznou intenzitou. V balení je samozrejme nabíjačka na nabitie batérie o kapacite 2500 mAh, ktorá vydrží 4-6 hodín bezdrôtového používania.

Masážna pištoľ VI Black a jej výhody

 • masážna pištoľ s 30 úrovňami intenzity a rýchlosťou až 3200 otáčok za minútu
 • bezdrôtové batériové používanie s výdržou 4-6 hodín
 • je vybavená dotykovým LCD displejom
 • má nízku hmotnosť - 1200 gramov a ergonomický tvar
 • balenie obsahuje 6 vymeniteľných nadstavcov
 • je v štýlovom balení v podobe kufríka
 • zmierňuje stuhnutosť svalov a ich napätie
 • môže zlepšiť cirkuláciu krvi v masírovanej oblasti a uľaviť od bolesti
 • inovatívna regeneračná pomôcka pre športovcov

Ako zaobchádzať s masážnou pištoľou?

Nabíjanie:

 • Pred prvým použitím produktu je nutné naplno nabiť batériu, čo trvá cca 6 hodín. Nabíjačku stačí pripojiť k bežnej domácej elektrickej zásuvke. Následne pripojte nabíjací konektor do nabíjacieho portu batérie, ktorý nájdete na spodnej časti rukoväti masážnej pištole, kde sa produkt tiež zapína a vypína.
 • Po splnení predchádzajúcich pokynov začne na rukoväti zelenou farbou pulzovať LED pásik. To označuje prebiehajúce nabíjanie batérie. Akonáhle začne LED pásik kontinuálne svietiť zelenou farbou, batéria je plne nabitá.
 • Batériu je možné nabiť kedykoľvek, za akéhokoľvek stavu jej kapacity (samozrejme v prípade, že nie je plne nabitá).
 • Priemerná doba prevádzky batérie je zhruba 4-6 hodín, v závislosti na zvolenej rýchlosti masážneho programu a aplikovanom tlaku masáže behom používania.
 • Po každom nabíjaní odpojte nabíjačku od zdroja elektrickej energie.
 • Pokiaľ chcete rukoväť s batériou oddeliť od pištole, stlačte plastové tlačidlo umiestnené v osi rukoväte (batérie) a chladiaceho odvetrávania pištole. Potom rukoväť s batériou opatrným spôsobom za použitia adekvátnej sily vytiahnite. Rukoväť s batériou následne spojíte s masážnou pištoľou jednoduchým zasunutím rukoväte späť v rovnakej orientácii s pištoľou, teda tak, ako v prípade, keď ste rukoväť vyťahovali.

Prevádzka:

 • Vyberte si vami preferovaný masážny nadstavec a šetrným spôsobom ho zasuňte do masážnej hlavice prístroja. Uistite sa, že je nadstavec správne umiestnený.
 • Na spodnej časti rukoväte nájdete prepínač medzi stavom “ON” a “OFF”, ktorý prepnite do pozície "ON".
 • Po zapnutí prístroja sa zeleným svetlom rozsvieti LED pásik na rukoväti a zároveň sa zapne aj LCD displej na prístroji.
 • Masážnu pištoľ uvediete do prevádzky stlačením prostredného červeného tlačidla na LCD displeji.
 • Tlačidlami + a - na LCD displeji si môžete zvoliť požadovanú intenzitu (rýchlosť) prevádzky produktu, v rámci 1-30 stupňov rýchlosti.
 • V pravej časti displeja pomocou číselnej stupnice do 100 zistíte úroveň nabitia batérie, kedy 100 označuje plne nabitý akumulátor.
 • Masážnu pištoľ používajte iba na starostlivo osušené časti tela, v rámci požadovaného tlaku a intenzity masáže. Požadovanú oblasť masírujte zhruba 60 sekúnd a potom plynule prejdite na ďalšiu partiu tela.
 • Akonáhle chcete ukončiť prevádzku masážnej pištole, opäť stlačte prostredné červené tlačidlo na LCD displeji.
 • Na spodnej časti rukoväte nájdete prepínač medzi stavom "ON" a "OFF", ktorý prepnite do pozície "OFF", čím dôjde k úplnému vypnutiu produktu.
 • Potom šetrným spôsobom v priamom smere vytiahnite z hlavice prístroja masážny nástavec.
 • Po použití masážnej pištole utrite povrch zariadenia a použitého masážneho nástavca mierne navlhčeným uterákom a osušte mäkkou handričkou.

Masážne nadstavce:

 • Fork (vidlička, rozdvojený nadstavec): Slúži na typické uvoľnenie a masírovanie dlhých a úzkych svalov, ktoré nájdete napríklad v oblasti chrbtice, v podobe jej vzpriamovačov. Možné je aj opatrné a pomalé masírovanie krčnej oblasti, Achillovej šľachy alebo píšťaly.
 • Bullet (kužeľový nadstavec): Zaoblená špička pomôže s intenzivnějším a hlbším masírovaním svalov. Nadstavec je vhodný na masáž a aktiváciu spúšťacích bodov (Trigger Pointov).
 • Round (guľovitý nadstavec): Jedná sa o najuniverzálnejší masážny nadstavec, vhodný pre široké použitie na veľké svalové skupiny a ich priemerne intenzívnu masáž. Oceníte ho napríklad pri masáži chrbta, ramien, paží, bokov, pozadia, kvadricepsov, hamstringov alebo lýtok.
 • Flat (plochý nadstavec): Je vhodný na masáž celého tela, najmä na oblasti plochých svalov či okolo citlivých a kostnatých miest. Je vhodný napríklad na masáž chrbtového svalstva alebo predlaktí.
 • Golden finger (prstový nadstavec): Môžete ho využiť ako jemnejšiu alternatívu kužeľového nadstavec pre aktiváciu a uvoľnenie spúšťacích bodov (Trigger Pointov), čo môže pomôcť uľavIť od ich stuhnutosti, bolesti a napätia. Tento nadstavec tiež nájde využitie pri masírovaní mäkkých tkanív a menších častí tela, v podobe dlaní a chodidiel.
 • Adze (klinový nadstavec): Vďaka menšej nárazovej ploche nadstavec sa dostane aj na ťažko dostupné miesta a s jeho pomocou efektívne premasírujete napríklad oblasť krčnej chrbtice, dlaní či chodidiel. Je vhodný aj pre masáž chrbtových svalových skupín. V oblasti krčnej chrbtice je však nutná zvýšená opatrnosť, jemné zaobchádzanie a použitie menšej intenzity.
Masážna pištoľ - skvelá pomôcka na rýchlu regeneráciu svalov

Upozornenie v prípade domáceho použitia

Pred použitím výrobku sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Obzvlášť v prípade, pokiaľ máte akékoľvek zdravotné problémy, trpíte prebiehajúcim akútnym alebo chronickým ochorením, ste tehotná alebo ste po výmene kĺbov. Produkt je určený iba pre dospelé osoby. Masážnu pištoľ nepoužívajte na kĺby, hlavu, ani iné kostnaté časti tela. Po použití sa môžu objaviť modriny. Akonáhle v masírovanej oblasti pocítite akýkoľvek nepríjemný pocit alebo bolesť, ihneď ukončite prevádzku produktu. Vlasy alebo akúkoľvek časť tela udržujte v dostatočnej vzdialenosti od pohyblivej časti zariadenia a chladiacich otvorov na zadnej strane motora, aby nedošlo k priškripnutiu. Nevkladajte akékoľvek objekty do chladiacich otvorov na zadnej strane motora. Zariadenie nie je určené na použitie pod vodou, ani v rizikových podmienkach, kde hrozí, že by voda mohla preniknúť do vnútorného systému, napríklad cez chladiace otvory motora. Vždy tak zabráňte akejkoľvek šanci, aby sa voda dostala do útrob zariadenia. Produkt uchovávajte a používajte v dostatočnej vzdialenosti od tekutín a zdrojov tepla. Používajte iba nabíjačku dodávanú v balení produktu. Pred každým použitím zariadenie starostlivo skontrolujte. Nezasahujte do systému fungovania produktu akýmkoľvek spôsobom. Nespúšťajte a nenabíjajte zariadenie v bezobslužnom stave. Nezachádzajte s výrobkom akýmkoľvek rizikovým spôsobom, ktorý by mohol spôsobiť poškodenie produktu alebo viesť k zraneniu používateľa. Neodstraňujte skrutky ani sa nepokúšajte produkt rozobrať. Po dosiahnutí nepretržitej hodinovej prevádzky produkt vypnite a pred opätovným použitím nechajte pol hodinu v pokoji vypnutý. Produkt skladujte v suchu, chráňte pred teplom, vlhkosťou a priamym slnečným žiarením.

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne pištole
Záruka: 2 roky
Výška: 29 cm
Šírka: 11 cm
Hĺbka: 23,50 cm
Hmotnosť: 1,2 kg
Amplitúda impulzov: 10 mm
Počet otáčok: 3200 ot/min
Hlučnosť: do 45 dB
Výkon motora: 40W/24V
Odolná lítium-iónová batéria s kapacitou: 2500 mAh
Výdrž batérie: 4-6 hodín (v závislosti na zvolenej intenzite)
Čas nabíjania: 2 hodiny

Masážna pištoľ - skvelá pomôcka na rýchlu regeneráciu svalov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: