Fabulo darčeky

Naše vianočné obdarovávanie sa skončilo 21. decembra. Veríme, že sme Vám priniesli radosť! Prajeme vám požehnané, pokojné sviatky!

Tento rok dostanete ku každej objednávke darček a v závislosti od hodnoty nákupu sa počet darčekov rozrastá!

Nech sú tieto Vianoce výnimočnejšie ako ostatné! Prekvapte samých seba alebo svoju rodinu týmito exkluzívnymi a jedinečnými prekvapeniami! Čím je vyššia hodnota nákupu, tým máte na výber z viacerých darčekov v košíku!

xmas-fb-cover2-sk

Pri každom nákupe

Vezmite si so sebou všade toto ekologické papierové pero Fabulo! Možnosť výberu ku každému nákupu!


Pri nákupe nad 50 €

Pero / Kľúčenka / Nákupná taška

Vyšperkujte si svoju kľúčenku touto jednoduchou Fabulo kľúčenkou! Fabulo nákupná taška Vám bude odteraz vždy nápomocná, aby ste mohli nakupovať ekologicky. Netrápte sa zbytočne s jednorázovými a nerozložiteľnými plastovými taškami!


Pri nákupe nad 100 €

Pero / Kľúčenka / Nákupná taška / Mydlo / Spoločenská hra

Vianoce 2020 sú o prírode! Ak ste nakúpili za viac ako 100 eur, vyberte si ručne vyrábané Mirach mydlo! Mydlá Mirach sú vyrábané zo 100% prírodných ingrediencií, takže sú vhodné aj na citlivú pokožku a dokonca ich možno použiť aj ako šampón!

A ak hľadáte rodinnú zábavu počas výletov alebo dlhých ciest, vyberte si Sadu cestovných spoločenských hier, v ktorej nájdete všetky nadčasové a klasické hry!


Pri nákupe nad 200 €

Pero / Kľúčenka / Nákupná taška / Mydlo / Spoločenská hra / Šiltovka / Sada náradia / Pikniková deka

My sa už pripravujeme na budúce leto, chráňte si hlavu pred slnkom Fabulo šiltovkou! Ak ste domáci kutil (alebo práveže, nikdy nemáte poruke ani jeden skrutkovač), vyberte si mini sadu náradia Fabulo v praktickom puzdre! Hodila by sa deka k budúcoročnému pikniku? Teraz ste našli, čo ste hľadali. Vyberte si príjemnú a mäkkú Fabulo deku k svojmu nákupu!

Čiapka je k dispozícii v modrej a šedej farbe. Pikniková deka je v modrej, ružovej a oranžovej farbe. Nevieme Vám zaručiť, že k svojej objednávke obdržíte darčekový predmet vo Vami vybranej farbe!


Pri nákupe nad 350 €

Pero / Kľúčenka / Nákukpná taška / Mydlo / Spoločenská hra / Šiltovka / Sada náradia / Pikniková deka / Sklenená fľaša / Bluetooth reproduktor / Joga diár

Ak je rok 2020 rokom prírody, tak Vám chceme dať do pozornosti rozprávkovo krásne drevené darčeky! Vyberte si ekologickú sklenenú fľašu s dreveným uzáverom, aby ste odteraz nemuseli kupovať plastové fľaše! Vezmite si ju so sebou na šport, jogu, pilates alebo aj do prírody!

Chýba z Vášho domova vianočná atmosféra? Pripojte svoj telefón k Fabulo bluetooth reproduktoru a vianočné skladby môžu znieť! Vďaka drevenému prevedeniu dodá eleganciu každému priestoru!

Dodržte svoje novoročné predsavzatia s joga diárom 2021! Bude Vám slúžiť nielen na zaznačenie svojich stretnutí, ale Vám pomôže aj v napredovaní. Nájdete v ňom aj 53 ilustrácií joga pozícií a ich podrobných popisov!

Darčeky sú k dispozícii do vypredania zásob. Ak je vybraný Fabulo darček vypredaný, pošleme Vám darček z rovnakej cenovej kategórie.

 

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 9 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.